Quest Name: Collecting Buddhist scriptures
Quest: 4 tane kutsal kitabı geri alın
Reward: 4,750,000 exp , 24,000 sp and 425,000 gold

Arkadaşlar bu görevi yapan biri yardımcı olabilirmi. hangi yaratıklardan düşer.

kardeş biri magarada kazmalı keseceksin diğeri mağara baltacı bomba atanlar var diğeri nachal ve yachal die yaratık keseceksin onlarda mağarada downhang cave de yani hadi kolay gelsin

kjardeş nachallardan bi tane düştü yachallardan en son oda çok kalabalık yer gözükmüyo nerdeyse tesadüf girdim çıktım 2 kitap düşmüş.nasıl oldu anlamadım.

ve 4 kutsal kitap görevini alamayan arkadaşilar sanırım lvl11 de çıkan bir görevi pas geçmişler
jangan jaeunsada ki rahipten alıcanız göreiv chitin tombdaki taşlardan keserek görevi tamamlarsanız daha sonra 4 kutsal kitap görevini alabilirsiniz şahsen ben böyle buldum yardımcı olmak istedim saygılarımla

486dx4 demiş ki:
ve 4 kutsal kitap görevini alamayan arkadaşilar sanırım lvl11 de çıkan bir görevi pas geçmişler
jangan jaeunsada ki rahipten alıcanız göreiv chitin tombdaki taşlardan keserek görevi tamamlarsanız daha sonra 4 kutsal kitap görevini alabilirsiniz şahsen ben böyle buldum yardımcı olmak istedim saygılarımla
Çok teşekkür ederim. bir arkadaşım 10 gündür görevi alamıyordu. Şimdi kontrol ettik sadece o görevi atlamış. Çok faydalı bir bilgi oldu sağolasın.

Yukarı Alt