Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.
+Merhaba Ufck, bizlere kendinden biraz bahseder misin ?
Öncelikle Merhabalar, Adım Ufuk , Antalyada oturuyorum , Normal biriyimdir fakat çok çabuk sinir olan biriyimdir , Genelde çevremde sevilirim , ve eğlenceli biriyimdir :)

+Nickini bize açıklar mısın?
Efes Silkroad oynayanlar bilir,İsmim yazılmadığı için herkes Ufck diyordu tabi sonradan yazılıyordu fakat herkesin ağzı alışınca bende Nickimi Ufck yapmak istedim :)

+Extraloob ile nasıl tanıştın?
Extraloob ile Silkroad`a ilk başladığım sene tanışmıştım bilgi ve haberleri takip etmek için sonradan hergün takip ettiğim bir site haline gelmişti :)

+Extraloob senin için ne ifade ediyor?
Extraloob benim için vazgeçilmeyecek bir ortam , Extraloob sayesinde çok iyi dostluklar kurdum ve halende kurmaya devam ediyorum :)

+Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?
Sanırsam Ders çalışmamak :mrgreen:

+Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?
Hobilerim Arkadaşlar ile gezmek , Eğlenmek vs. , Bilgisayar başında ve Ailem ile vakit geçirmek , Fobim ise köpeklerdir nedense görsem direk uzaklaşırım yada taşlarım sakinolsampiyon:

+Silkroad ile nasıl tanıştınız ?
Kuzenim ile internet cafeye oyun oynamaya gittiğimde tanışmıştım.

+Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

Sporla İlgilenmiyorum pek spor yaptığım söylenmez . Aşırı Galatasaray sevdası vardır küçüklükten beri :)

+Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı ?
Çaldığım bi müzik aleti yok fakat Gitar ve Bağlama çalmak isterim.

+Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?
-Lemonade: Özgür , Dosttur , Candır, Severim kendisini yeni saçları ile ŞéqhiL Olmuş :mrgreen:

-Wax Whine : Onur`la çok sık konuşamasakta adamın dibidir . Ticarette ortaklık düşünüyorum kendisi ile :P

-Duygusuzz : Adı gibi Can`dır fakat kendisi hep uzun şeyleri seviyor bu onun tek sorunu .
-UnDeFeateD - Çok iyi bi dosttur :) Severim kendisini fakat spor yapmaktan bizi unuttu :mrgreen:

-frityus : Çok uzun olmadı tanışalı ama cana yakın bir dostumdur :muck:

+Takip ettiğin dizi varmı?
Kuzey Güney

+Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?
Mutlu,Sinirli,Uykusuz

+Hayatında örnek aldığın biri var mı?
-Babamı örnek almayı tercih ediyorum

+Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?
-Silkroad

+En büyük hayaliniz nedir ?
İleride Mutlu bir aile ve kendi işimin olması.

+Hangi tür müzik dinlersin ?
Arabesk Rap denilen müzik türü hariç her türlü müziği dinleyebilirim :)

+Seni en çok kızdıran şey nedir ?
Yalan söylenmesi , ve birşeyi aşırı savunmak .

+Beslediğiniz bir hayvan var mı ?
3 Adet kedim var , 2 tane dişi 1 tane erkek :D İsteyenlere 2tane temiz uslu dişi kedi gönderilir :mrgreen:

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mı ?
Birbirimizi kırmayalım ve bu dostluklar hep sürsün isterim . burdaki dostlukların çoğu reel hayatta dostluklara dönüştü. :) Ve son olarak hepinize Mutlu Yıllar , Nice Beraber Senelere :kalp:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lordzek demiş ki:
Lemonade demiş ki:
ahaha ŞéqhiL röportaj olmuş :mrgreen:
Konuyu boşver pazarlığa geç sen :mrgreen:
bir insan herkese mi aynı p.m'i atar :mrgreen:[/quote]
Pazarlığı Kabul etsin bakalım :coffee: Yoksa Mesajları yayınlıcam son 5 saati :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt