-Resim Silinmiş.

Raay_jovan: lv 80

SunRise: lv 80
VietDam: lv 79
LiU_Bi_lord:78

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hll

bn eski HeroeS Den _TaoShaman_ belki hatırlamıssındır Crying or Very sad Crying or Very sad

bladecinin birisi yere düşürmüş adamları xD birisi ölmüş olabılr

zauhuha bn boyle olmak istemem :lol:

yok 3 nüde ben yere dusrudum kesemiyorlardı zerke bastı 2 si bende devirmeyi kulandım sora kestim 3 nude şeklimi koydum :lolmuch: :lolmuch:

hll olen halil sen 3 nukeyle seklini koyamiyacan adam yok hadi bende 80 lwl bladeciyim snowsuz delikanlı gibi pvp ye geliyonmu benle Exclamation Exclamation

asdfasdf demiş ki:
hll olen halil sen 3 nukeyle seklini koyamiyacan adam yok hadi bende 80 lwl bladeciyim snowsuz delikanlı gibi pvp ye geliyonmu benle Exclamation Exclamation

oglum neden snowsuz kapısayım ki ozaman sende devirme skillerini kulanma deli kanlıysan
ozaman sana bi nuke bi el kaldırırım :lolmuch: noob :mrgreen:

zuhaaaaaaaaaaaa halil yavrum ben snow basarsam 80 de senin beni yıkma şansın olmadıgı icin basmayalım dedim zuhaaaaaaaaa lool_jovan

asdfasdf demiş ki:
zuhaaaaaaaaaaaa halil yavrum ben snow basarsam 80 de senin beni yıkma şansın olmadıgı icin basmayalım dedim zuhaaaaaaaaa lool_jovan

oglum snow strcin neyine sazeten 80 full set yapsan 8 k kusur mp olucak bende sana 2 nuke atıcam senin mp bitcek peki sana soruyorum sen bana nasıl vurucam mp siz, ulan hasan noob diyincede kızıyorsun :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

halil bakıyorum 1 vs 1 yetmiyo artık sanırım :lolmuch:
birde str snow kullanamaz die bişey yok 80 de 8 k mp olsa yine yeterli %50 snow yerine %30-40 lık açılarak mp kulanımınıda %70 yaparak bence kullanılabilir. extraokk
tekrar tebrikler ama bunlar daha ölmemiş görünüyo detective :lolmuch: :lolmuch:

_titan_ demiş ki:
halil bakıyorum 1 vs 1 yetmiyo artık sanırım :lolmuch:
birde str snow kullanamaz die bişey yok 80 de 8 k mp olsa yine yeterli %50 snow yerine %30-40 lık açılarak mp kulanımınıda %70 yaparak bence kullanılabilir. extraokk
tekrar tebrikler ama bunlar daha ölmemiş görünüyo detective :lolmuch: :lolmuch:
1. si abi öldülerde tekrar onların resmi cekmedim maleseff ama bi ara yapar tekrar cekerim ama deviremiycem artık cunku bicheonu komple kapattım onu yerine full nukeye dondum bakalım farm bitince nasıl olucam :lolmuch: :lolmuch: senle kapısalı bi ara sanki sen proya döndün :lolmuch: :lolmuch:
2. si kulanamaz demiyorum ben ama saglam bi nukeci oldumu her vurus yaptıgında str nin mp düsüyor ve bi yerden sora mp yetmiyor tam skil vurdugunda cat diye yarıda kesiliyor onu demek istedim ben :mrgreen:

Yukarı Alt