http://2dfighter.com/ adresine girip, .net framework 3.5 i kurucaksınız, account açıcaksınız, Firefox userları FFclickonce plugini kuracaksınız, sonrasında bu indirdiğiniz rar dosyalarını kullanarak oyuna gireceksiniz.

Bide kısayol soyliym;Players'a tıklayp altindaki View Menusunden "Players In My Selected Games"e tıkaltsanız "Games" sekmesindeki hangi oyuna tick attıysanız "Players" bölumunde sadce onu gösterir.2saat aramazsınz yani o kadaro yunun içinde :D

- Resim Silinmiş.
bu hatayı alıyorum.bi oyun için hiç windowsumu güncellemekle uğraşamam.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
path i gösterdigim halde oyunu bulmuyor vista kullanıyorum yötici olarak çalıştırıyorum ama gende olmuyor

bişey sorucam bu oyun için port açmak gerekiyorya, o programda benim zyxel P-660RU YOK nasıl açıcam ? P-660RU ile başlayan değişikleri var, bide bu modem şifresi dediğimiz ttnet kota sorgulamada kullandığımız şifremi ?

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
BaBaL2 demiş ki:
bişey sorucam bu oyun için port açmak gerekiyorya, o programda benim zyxel P-660RU YOK nasıl açıcam ? P-660RU ile başlayan değişikleri var, bide bu modem şifresi dediğimiz ttnet kota sorgulamada kullandığımız şifremi ?
hayır tamamen modeme ait default PW ve şifreler vardır. Manual olarak port açarken Varsayılan ağ adresi yazan adrese girersiniz ve oradan açarsınız.

denedim oyuna bağlanırken uds yi bilmem ne yapın diyor , halbuki dediğiniz ayarların hepsini yaptım.

Yukarı Alt