Isrobot'un yaptığı açıklama 1 - 2 gün içinde avrupa botunun aktif olacağıdır. Bu süre geçen seferki gibi dahada uzayabilir bence şimdiden parmakları çalıştırmaya başlayın Razz

adam haklı acık elle kasayım dedim yok mümkün değil bot bitsin ilk bırakan ben olurum bu oyunu ::))) bu gün oyuna ilk girenlerden de olsak oynamadık :)

oyun botsuz olamaz olursa serverlar hergun easy ceker hehehe o zamanda gaymax iflas eder muahahha bende oyunu bırakırım eger bot olmasa elle hıc kasamıyom önceden bır charımı 66 lvle kadar elle kastım nasıl kastım bende anlamadım

crazy_bay demiş ki:
oyun botsuz olamaz olursa serverlar hergun easy ceker hehehe o zamanda gaymax iflas eder muahahha bende oyunu bırakırım eger bot olmasa elle hıc kasamıyom önceden bır charımı 66 lvle kadar elle kastım nasıl kastım bende anlamadım
helal bilader ben elle anca 39 yaptım oda ilk charım hybird char çok uğrasmıstım 57 lik char kastım botla yarısı kadar sürmedi zuhaha bot bi ara yoktu patchle girilmiodu 74 kredilik bot kaldı elimde üzülüodum nese çıkar yarına inş gerçi 1,68 çıktı ama 2 gün sürdü nese çenem düştü beyler ne yasdıımı bilmiom gecenin 4 ünde

Atcının arkasında bi ısınlan ma var ordan gidecen DD:: extrabeer

Yukarı Alt