Takımı
Besiktas
Benim Suan kullandığım İnternet Download Manager isimLi bi Download programı.Çok türLü kullanıLabiliyoR.
1İnt kesiLdiginde Devam EdeBiLiyoR.MeseLa Bi Dizi indirceksiniz 8 Parttan oLusuyoR.Mozilla Kullanıyorsanız LinkLeri Seçip Download İnt Manager Diyorsunuz.Bütün part'ları tek tek Gözden GeçiRiyoR.LinkLeRin SağLamlıgını KontRoL ediyoR.Ve DownLoad'a baslıyoR.Ben NormaL'de 512 Baglantı HızımLa 50-60 Kb İle İndiRiRKen.İnternet Download Manager İle 110-120 Kb'Leri Gordugumu HatırlıyoRum.. extraokk Fakat bunada Bakmak lazım.PayLasım icin TeseKKüRLeR..

Her indirme yöneticisinde de %500 e varan hız artışı deniliyor , hehe :)
100 kb ile indiren bir indirme yöneticisiyle 500 kb hıza ulaşabilir mi :)
Aynı şeyi fdm,flashget falan da diyor ama hikaye Cool
Ama tabi ki de bir indirme yöneticisi kullanmak şart , içlerinden en uygununu seçmek lazım Cool

bana indirme yoneticisi olarak sorsaniz size direkt bahsedicegim iki program olur
birincisi media youtube ve benzeri multi media siteleri icin orbitdownloader ikinciside su an devasa bir hale gelen flashget

Emule linklerini
Torrent dosyalarini
Ftpden mirror baglantilari kullanmak adina en iyi programlarin basinda her zaman flashget geliyor
bilmiyorum sahsi gorusum olarak ele almak gerekirse bir download cilgini olarak flashget ile bearshare tum herseye yetiyor

Yukarı Alt