Konuya öncelikle wikipedia'dan alıntıyla başlıyorum..

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, Türkiye adına 16 dalda 114 sporcu yarışacaktır. Aynı zamanda Türkiye, bu oyunlara tarihindeki en yüksek kadın ve toplam sporcu sayısıyla katılmaktadır. Türkiye, 2012 Yaz Olimpiyatları'nda katıldığı sporcu sayısını en çok arttıran 8. ülke olmuştur.
16 spor dalında 114 sporcu ve 0 madalya.(10.gündeyiz.) Tarihimizdeki en yüksek sporcu sayısıyla olimpiyata katılıyoruz ve madalya yok.Daha 10.günü ilerde belki olur diye polyannacılık yapılabilir fakat hiç sanmıyorum.Voleybol takımından madalya umudum vardı ABD 3-0 dağıttı.Bilmiyorum belkide ben fazla beklenti içerisindeyimdir, sizin görüşleriniz neler?

Takımı
Besiktas
mrfluu demiş ki:
Konuya öncelikle wikipedia'dan alıntıyla başlıyorum..

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, Türkiye adına 16 dalda 114 sporcu yarışacaktır. Aynı zamanda Türkiye, bu oyunlara tarihindeki en yüksek kadın ve toplam sporcu sayısıyla katılmaktadır. Türkiye, 2012 Yaz Olimpiyatları'nda katıldığı sporcu sayısını en çok arttıran 8. ülke olmuştur.
16 spor dalında 114 sporcu ve 0 madalya.(10.gündeyiz.) Tarihimizdeki en yüksek sporcu sayısıyla olimpiyata katılıyoruz ve madalya yok.Daha 10.günü ilerde belki olur diye polyannacılık yapılabilir fakat hiç sanmıyorum.Voleybol takımından madalya umudum vardı ABD 3-0 dağıttı.Bilmiyorum belkide ben fazla beklenti içerisindeyimdir, sizin görüşleriniz neler?
eurosport HD'den takip ediyorum bende sürekli sonlarda geziyoruz bu saatten sonra alınmaz bişey daral:

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Alinirdi aslinda ama en prof sporcularimiz sakatlandi antrenorun fazla yuklemelerinden. Cok kotu oldu
erkekler koşu'da 100m'ye adam çıkaramadık o kötü oldu adını duyurmuş sporcular 100m'de hep

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Alinirdi aslinda ama en prof sporcularimiz sakatlandi antrenorun fazla yuklemelerinden. Cok kotu oldu
erkekler koşu'da 100m'ye adam çıkaramadık o kötü oldu adını duyurmuş sporcular 100m'de hep
Ona iyi ki cikmadik :D
aslında doğru ondaki yenilgi daha bir koyardı millet yarışı bitirdikten sonra biz gelirdik :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yanlis hatirlamiyorsam Usain Bolt da 100m'deydi ismini hatirlamadigim 2 kisi daha. Bu adamlara karsi biz cikarsak en az 5 6 sn geride bitiririz ki olimpiyatlardaki en kotu derece olur bir ulke adina diye dusunuyorum

Sonunda madalya aldık! Rıza Kayaalp grekoromen güreşte 120 kiloda 3.olarak bronz madalya kazandı.

Sporcularimiz elendikce devam edenler uzerlerinde " ulan buda kazanamadi bisey is gene bana kaldi " tarzinda baskilar hissettikce basari daha ileriye erteleniyo' mecburen

Konu dışı ama olimpiyatla ilgili olduğu için buraya yazıyorum. Tenis dalındaki müsabakaları izleyebilen var mı?

Tenisi bende izleyemedim ama Federer Murray maçını Murray aldıysa kesinlikle yüklenmemişler demektir :D

Yukarı Alt