Kayıt
17 Nisan 2007
Mesajlar
636
Beğeniler
0
Amerika'da bir kız sinemada 20 saniye çekim yaptığı için 1 yıl hapis ve 2500 dolar para cezasıyla karşı karşıya.


Sevgilisiyle 19. yaş gününü kutlayan Sejas, gittikleri sinemada kardeşine göstermek için filmin 20 saniyesini kaydedince başına gelenler geldi.

Transformers adlı sinema filminden 20 saniye görüntü çeken Sejas kısa bir süre sonra içeri giren polislerce korsan çekim yaptığı gerekçesiyle tutuklanarak polis merkezine götürüldü.

Filme çok gitmek isteyen kardeşi için 20 saniye görüntü çeken kızcağızın niyeti elbette bu 20 saniyelik görüntüyü satarak büyük karlar elde etmek değildi ancak sinema sahiplerinin takındıkları 'hoşgörüsüzlük' tavrı yüzünden genç bir kızın ciddi bir suçlamayla karşı karşıya kalmasına neden oldu.

Sinema salonu sahipleri herkese korsan kisvesi giydirmeye çalışacaklarına daha iyi sinemalar yapmaya vakitlerini harcasalar belki korsana bu kadar rağbette olmaz
 

Aux

rank8
Kayıt
5 Ağustos 2007
Mesajlar
9
Beğeniler
0
gerçektende böyle olması iyi. peki sinemada kamerayla çekim yapılmayacağını herkez çok ama çok iyi biliyor. bu çekiminde korsana girdiğinide bence 13 yaşındaki çocuk bile biliyor. aslında polislerde sinema sahipleri ve yargıçta doğru olanı yapmış.
 
Kayıt
25 Nisan 2007
Mesajlar
4.174
Beğeniler
0
Şehir
mistik mannnn
o kız keşke ordaki bi görevliye verip filmden cok az bi sahne 20 sn kadar cekermisiniz deseydi kardeşime göstercem bana korsan cekim yapıyosun derler dese sorun olmıcak kızdada şuç var sinama solununda kamera cıkartım çekim yapsam benide apartopar götürürler
 
Yukarı Alt