arkadaslar ben ınt char actm sadece charım hakkında bılgı vermek amacıyla yazıorum belkı kullanırsınız :lol: ılk5 lvl normal gıdın masterylere de verın kolay gecmesı acısından ondan sonra sadece kullanıcaınız el yakma skılıne verın bakın weapon acmayın ıstersenız acın ama ben acmadım ne sılah gelırse kullanıorum nese dedıım gıbı hangı sılah guzel geldıyde onla kasabılmek ıcın sadece el yakma buyusune varın bu farmı 9 lvle cıkartın yanı 14 lvl sınız farm bozulmucak sekılde ıstedıınız skıllere verebılırsınız ben 20 lvl de zorlanmamak acısından farmı 5 lvle ındırdım cold fıre lıght hepsı full bıde kılıc kalkana verıorum :lol: belkı ısınıze yarar

senin gibi erken lvl de farm yapan ardaşlar var 150k sp kasım sonra master farkı kapatıp oyuna devam ediyor senin sp biraz az kalmış Wink
DragonMaster demiş ki:
arkadaslar ben ınt char actm sadece charım hakkında bılgı vermek amacıyla yazıorum belkı kullanırsınız :lol: ılk5 lvl normal gıdın masterylere de verın kolay gecmesı acısından ondan sonra sadece kullanıcaınız el yakma skılıne verın bakın weapon acmayın ıstersenız acın ama ben acmadım ne sılah gelırse kullanıorum nese dedıım gıbı hangı sılah guzel geldıyde onla kasabılmek ıcın sadece el yakma buyusune varın bu farmı 9 lvle cıkartın yanı 14 lvl sınız farm bozulmucak sekılde ıstedıınız skıllere verebılırsınız ben 20 lvl de zorlanmamak acısından farmı 5 lvle ındırdım cold fıre lıght hepsı full bıde kılıc kalkana verıorum :lol: belkı ısınıze yarar

evt ama kasamıoruz da kı bu yenı eu charları geldı mertlık bozuldu ıkı kat vuruolar zatı bende eu ya gectım :lol:

MertCan demiş ki:
20lvl de 1920 sp az ben 10 farkla kasmiştim 20lvlde 10k dan fazla sp vardi
9 lvl gapdan sonra istersen 30 lvl gap bırak genede sp farkı degismiyor Wink Yani sen birazcık abartmıs durmundasın kanımca :lolmuch:

_sehzade_ demiş ki:
Eet sp farm yapan biri içimn az sp. Bizim net kafeci 60k sp kastı
way way ne SP'miş öyle xD

-Resim Silinmiş.

arkadaslar Lv80e kadar gap0 gidip sonra farm yapmak en dogrusudur.... ben biraz yanlıs yaptm.

Charın istedigi toplam SP Lv1-80 470k
bnm 80e kadar kastıgım SP 320k
80de 8-9gapla kastıgım SP 150k...

farm bitmek üzere. ama şunu soylıym 24saat online şekilde 15gunde 90k SP kastım...
80levelde ks yapan çok olsada kasmak gerçekten çok hızlı tavsiye ederim xD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt