Kayınpederim hatırı sayılır bir Barcelona hayranı. Başkanlarıyla ahbaplığı var. Başkanın kardeşi eve pvc doğrama yapmak için adamı darlıyor. Başkan pvc parası çıkarmak için maçı satacak MS ALT

Adsız.png

Son düzenleme:
Uyuyakaldım uyuya kalmasam maç üst tü.
Ama ne güzel uyumuşum varya zımba gibiyim

Son düzenleme:
Bu akşamki Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko maçını izlemek için totem yaptım ve bileti Sinan Erdem Spor salonundan almaya gittim. O esnada kasketi ensesine yıkılı bir adam gördüm bana " Sigaran varmı?" dedi o an sesinden anladım bu Efes'in koçu Ergin Ataman idi. Hemen cebimden 2013 te stokladığım Camel Softlardan birini verdim. Yaktı içine çekti "Maçı izlemeyemi geldin dedi"
Evet diye cevapladım sonrada ekledim "Moralin neden bozuk koç"
Başını hafifçe sola çevirerek: "Sorma dertler üst üste geliyor " dedi. Biz bu maçı buraya kadar nasıl uzattık dercesine bir ifade takıldı. Sigarasından son bir nefes aldı yere attı ayağıyla ezdi ve dedi ki " bu maçın sonunda kazanan biz olacağız onlar bizi anca handikapta geçer" diye gülerek sigarasının dumanını üfledi sonrada gitti.
963 - ÜST ve MS2 (handikap +3.5)

Son düzenleme:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu akşamki Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko maçını izlemek için totem yaptım ve bileti Sinan Erdem Spor salonundan almaya gittim. O esnada kasketi ensesine yıkılı bir adam gördüm bana " Sigaran varmı?" dedi o an sesinden anladım bu Efes'in koçu Ergin Ataman idi. Hemen cebimden 2013 te stokladığım Camel Softlardan birini verdim. Yaktı içine çekti "Maçı izlemeyemi geldin dedi"
Evet diye cevapladım sonrada ekledim "Moralin neden bozuk koç"
Başını hafifçe sola çevirerek: "Sorma dertler üst üste geliyor " dedi. Biz bu maçı buraya kadar nasıl uzattık dercesine bir ifade takıldı. Sigarasından son bir nefes aldı yere attı ayağıyla ezdi ve dedi ki " bu maçın sonunda kazanan biz olacağız onlar bizi anca handikapta geçer" diye gülerek sigarasının dumanını üfledi sonrada gitti.
Hemen 150m. Uzaklıktaki bankadan hızlı bir şekilde 20.000 Lira kredi aldım şuan da telefonumu da telefoncuya satıyorum vermeden son bir kez yazayım dedim.
963 - ÜST ve MS2 (handikap +3.5)
Üst dersen gelir işte, böyle maça varını yoğunu sat üst bas zaten

Yukarı Alt