Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
beyler ben bi kere denemek istiyorum sırasıyla hangilerini yapıcam parmagı açıcam vs vs biri sölesin bi denicem :lol: olursa olur :)

EfnuR

Öğretiyorum
sLy_FoX demiş ki:
beyler ben bi kere denemek istiyorum sırasıyla hangilerini yapıcam parmagı açıcam vs vs biri sölesin bi denicem :lol: olursa olur :)
önce srobot 1.86 rardan çıkartın.. silkroad klasörünün içine "bot" isimli klasör açın ve srobot 1.86 dan çıkan dosyaları bo klasörün içine kopyala yapıştır ile yerleştirin.. loader ve x33 ü rardan çıkartın.. bu klasörü alın ve silkroad klasörü içinde açmış olduğunuz bot klasörünün içine yapıştırın.. sonra clienti alıp silkroad klasörünün içindeki ile değiştirin.. önce srobot u çalıştırın.. daha sonra loader e tıkladığınızda sro_client in yolunu gösterin ve kasmaya başlayın.. iyi kasmalar..

çalışmıyo diosunuz yani hee
ozaman konun başlıını deiştirin çalışmıyor yazın çalışıyosada niye bukadar kişi çalışmıyo dio Question Question

EfnuR

Öğretiyorum
orqundogi demiş ki:
çalışmıyo diosunuz yani hee
ozaman konun başlıını deiştirin çalışmıyor yazın çalışıyosada niye bukadar kişi çalışmıyo dio Question Question
onu biz yapamayız modlar yapar ö.m. attım jasona

Morwena

Buralıyım
Beyler şuan Crack SM Çalışmıyor yeni Crack çıktığı anda 'extraloob' farkıyla sitemizde olucaktır .
kilit.

ya arkadaslar birisi sadece sro botu winrar dosyası olrak atabilirmi bnm pc güvenlik nedeniyle heralde indirirken kapanıo.

Bİ SORUM OLACAKK!!
OYUNA GİRİP START DDİĞİMDE ????? İŞARETLİ HATA ALIP OYUNDAN ATIOO NEDEN???

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt