Aynı modeme bağlı olan 2 bilgisayarım var. Birinde kuzenim diğerinde ise ben oynuyorum. Sorum şu ; internet kafelerde olan sistem gibi CS'yi veya BF 1942'yi LAN olarak nasıl oynayabiliriz?

Multiplayer ayarlarından :D

Bizde cok urasmıstık ama zevkli oluo Cod2 oynardık ama bi fikrim yok :D

En kolayi hamachiden sw kurmak kabloyla ayarla falan ugrasmadan tek yaan gereken hamachi programini kurup ag olusturmak diger pc ilede o aga katilmak..
Bkz: Hamachi ile cs oynamak.

_UnDeFeateD_ demiş ki:
En kolayi hamachiden sw kurmak kabloyla ayarla falan ugrasmadan tek yaan gereken hamachi programini kurup ag olusturmak diger pc ilede o aga katilmak..
Bkz: Hamachi ile cs oynamak.
Hamachi sistemini kurdum diyelim CS yerine BF 1942 'de oynayabilir miyim?

Takımı
Galatasaray
hamachi en rahatı fazla uğraştırmaz bizim evde 4 pc var hamachi ile cs vs herşey rahat oynanıyor aile boyu

Galliport demiş ki:
hamachi en rahatı fazla uğraştırmaz bizim evde 4 pc var hamachi ile cs vs herşey rahat oynanıyor aile boyu
Hamachi ağı kurdum, ağa katıldı kuzenim. Battlefield'i local den kurmaya çalışıyoruz tam introsu dolarken oyundan atıyor iki bilgisayardada böyle. sorun nerede acaba

Clochard demiş ki:
Modem çok portluysa 2 Pc ye de kablo takın ya hamachi kurun yada oyunun LAN ayarlarından kurun. Programlı yada programsız oynarsınız.
modemimiz çok portlu. ne tür bi kablo takıcaz ve taktıktan sonra herhangi bi kurulum yapmamız lazım mı?

Senius demiş ki:
Clochard demiş ki:
Modem çok portluysa 2 Pc ye de kablo takın ya hamachi kurun yada oyunun LAN ayarlarından kurun. Programlı yada programsız oynarsınız.
modemimiz çok portlu. ne tür bi kablo takıcaz ve taktıktan sonra herhangi bi kurulum yapmamız lazım mı?
İnternet kablosu takacaksınız ekstra bir kuruluma gerek yok.

hamachiyle cs ve nfs u2 oynadım silkroad da oynanıyor bu neden oynanmasın? 2 pcdeki oyunun sürümü aynı mı? İpyi doğru girdiğine emin misin?

Yukarı Alt