Server=HERCULES

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

İyi seyirler.. Razz :smoke

arkadaslar 1 tane daha kestım az once yanlıs canını tek basıma yuzde 50 ye ındırdım sonra adamlar geldı ben vurmaya devam ettım ama canı bole mılım kala yattım yanlıslıkda donunce sehre ısyu elımden kacırdım ama kesmıstım ben bole sayıyorum aksam bır tane daha kesıcem ıns onunda fotosunu koyarım:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

eFe

rank8
sen kendinmi yaptın puppeti lol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olum bak pazartesi yine görüşcez senle bu sefer acımıcam kahvekeyfi

Morwena

Buralıyım
ben kendim yaptım Morwenayı sen gene kendin daha 50 lwl yapamadım hayatında :lol:

Morwena

Buralıyım
neee küfür mü efe seni okulda Banlıcam :lol: burda olmaz ortam müsait deil kestim konu kaynamasın :lol:

olum iyi güzel kestin isyuyuda bali yerde ki ölü ss i koymasaydın. yakışmıyo ona öyle yerde yatmak. güzelim kızcağızın dötü donmuştur karların üzerinde.

:)

neyse yakışır.ah bide tg kesmeseydiniz sizler le gurur duyardım ama Crying or Very sad

Dampyre

Buralıyım
TG keserken aynı pt deydik, yapma etme o adı TG ile lekeleme dedim yok dedi .. kescem dedi kesti.. :mrgreen:
sonra bi de uruya geldi ama kesemedik.. :lol: :mrgreen: :mrgreen:

=) evet ne yapımm joba cıktım ark dedı yg cıktı dıe bende kestım hem belkı karkter tg den hoslanıo belkı escınsel :lol: ben karkaterımın ozel hayatına karısamam ısyuda kız =) hayır artık o kadın oldu :lolmuch: bı tek urıyı bıde yarkanı kesmedı suana kadar demekkı erkekler bu kzıı sevmıo yanı kız escınsel =)=)=)=)=)=)=)=)=) :mrgreen: :mrgreen:

sakın gidipte uriyi filan keseyim deme.lütfen kesinlikle tg ve uri den uzak dur bundan sonra

-Resim Silinmiş.

e artık bı tebrık et metın abı vede su tg olayını unut artık daha ne yapımm:D :lolmuch: :lolmuch:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ne tebriği ya.karı yine buzların üzerine yatmış.yine donmuştur kıçı.

neyse helal olsun

Yukarı Alt