Herkese merhaba.Arkadaşlar elimde 15 20 adet bir firmanın bozuk diye daha ucuz bir miktara aldığım oyuncaklar var.Bunları hangı sitelerde satışa çıkartabilirim sahibinden gittigidiyor falan haricinde veya ilgilenen var mı?
Oyuncakların isimlerini veriyim ben ilgilenen olursa iletişime geçebiliriz.Kesinlikle oyuncaklarda hasar yoktur.Her hangi bir memnuniyetsizlikte tekrar iletişime geçilebilir.

Oyuncak isimleri:
Airhogs RC ATMOSPHERE
Airhogs RC SHARPSHOOTER
Airhogs RC VECTRON WAVE
Dragon Defenders Of Berk

Tekrar ediyorum oyuncaklarda herhangi bir hasar çalışmama gibi bir durum yoktur.Mağaza fiyatları 100küsür olan bu oyuncakları 50 liraya vereceğim ilgilenenler iletişime geçebilirler teşekkürler. :kalp:

Takımı
Besiktas
bazen ufak tefek çizikle bile fiyatını düşürüp satıyor bazı firmalar ondan olsa gerek

Şöyle özetleyeyim:Yaklaşık 3 koli kadar oyuncağı firma çöp diye atıyormuş.Abim de bir firmanın bölge sorumlusu yani gidipte sen ben alamayız bu oyuncakları.3 koli oyuncaktan 1 kolisi tamamıyla bozuk diğerlerinde 2 3 tane bozuk oyuncak var öyle birşey ki bazı oyuncakların kutusu bile açılmamış.Kaliteli oyuncaklar olduğu için pil ful olmadan oyuncak çalışmıyor.(Peri kız uçmuyor,helikopter az uçuyor vs.) Bu yüzden insanlar bozuk diye iadesini veriyor firma da hiç uğraşmıyor.Fiyat etiketleri dahi daha üstündedir.

Diyor ki bozuk olmasaydi firma sana ucuza satmazdi yani firma satiyor demiyor

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Diyor ki bozuk olmasaydi firma sana ucuza satmazdi yani firma satiyor demiyor

Bunlar iade oyuncaklar.İnsanlar alıyor şarjı ful doldurmadan çalıştırmaya çalışınca bozuk zannediliyor ve iadesi gerçekleşiyor.Her ay düzenli olarak böyle oyuncaklar çöp olarak atılıyormuş zaman gerekiyor tabi ki bunlarla uğraşmak için.Aralarında ufak bir müdahale ile bozukluğu giderilen oyuncaklar da var.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu tur urunler refurbished olarak gecer , amerika da cok yaygindir. Firmalar garantiye gelen bozuk aleti alir kullaniciya parasini iade eder. Kullanici memnuniyeti amerika da cok onemli oldugu icin bozuk olmayan urun dahi geri alinabilir. Turkiye de bu tutumu saglayan sadece beatsi gordum , bunun disinda pek yok. Firmanin adini merak ettim , bir daha bir sey alacagimiz zaman oradan alalim musteri memnuniyeti ust duzey belli ki.

Son düzenleme:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu tur urunler refurbished olarak gecer , amerika da cok yaygindir. Firmalar garantiye gelen bozuk aleti alir kullaniciya parasini iade eder. Kullanici memnuniyeti amerika da cok onemli oldugu bozuk olmayan urun dahi geri alinabilir. Turkiye de bu tutumu saglayan sadece beatsi gordum , bunun disinda pek yok. Firmanin adini merak ettim , bir daha bir sey alacagimiz zaman oradan alalim musteri memnuniyeti ust duzey belli ki.

Firmanın ismini buradan vermem pek doğru olmaz. Bilgilendirme için teşekkürler.

Bu mesaj Rochas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rochas demiş ki:
Herkese merhaba.Arkadaşlar elimde 15 20 adet bir firmanın bozuk diye daha ucuz bir miktara aldığım oyuncaklar var.Bunları hangı sitelerde satışa çıkartabilirim sahibinden gittigidiyor falan haricinde veya ilgilenen var mı?
Oyuncakların isimlerini veriyim ben ilgilenen olursa iletişime geçebiliriz.Kesinlikle oyuncaklarda hasar yoktur.Her hangi bir memnuniyetsizlikte tekrar iletişime geçilebilir.

Oyuncak isimleri:
Airhogs RC ATMOSPHERE
Airhogs RC SHARPSHOOTER
Airhogs RC VECTRON WAVE
Dragon Defenders Of Berk

Tekrar ediyorum oyuncaklarda herhangi bir hasar çalışmama gibi bir durum yoktur.Mağaza fiyatları 100küsür olan bu oyuncakları 50 liraya vereceğim ilgilenenler iletişime geçebilirler teşekkürler. :kalp:

ben şifremi ve üye adımı unutusam eposta adresime şifrem üye adımı gönderin lütfen

Yukarı Alt