Sınavlar bitiyo yaz için belki tekrar başlarım oyuna ,
türklerin birlik olduğu bi server varmı ortamı muhabbeti olan bi yere başlamak istiyom yeni serverlarda çok aç gözlü oluyo aç gözlü olmayan bi yer arıyorum :P

Msn:D[email protected] isteyenler eklesin burdanda görüşebiliriz detaylı

Pro

rank8
Derseniz ki full sohbet kakari kikiri bilemem ama turklerin oldugu sade kimsenin para pesinde olmadigi tek tik girebilgin Sw Rsro bakmanizi tavsiye ederim bizim guildimizde var 30 tane turk kafardar en az 5-6 online olur bekleriz ^^

ProMaster demiş ki:
Derseniz ki full sohbet kakari kikiri bilemem ama turklerin oldugu sade kimsenin para pesinde olmadigi tek tik girebilgin Sw Rsro bakmanizi tavsiye ederim bizim guildimizde var 30 tane turk kafardar en az 5-6 online olur bekleriz ^^
başladım oraya sarmadı orası muhabbet yok dayanışma yok herkes kendini düşünüyo :think:

illa başlıcaz diyosanız eldoradoyu öneririm hiçbir dolandırıcılık hırsızlık vs. olayları yaşanmıyor türkler çoğunlukta ve bireysel kasan neredeyse yok her lvl da parti bulabilirsiniz türklerin olduğu bunun için de servera ısınmanız çabuk olur

Pro

rank8
DeadlyHunt demiş ki:
ProMaster demiş ki:
başladım oraya sarmadı orası muhabbet yok dayanışma yok herkes kendini düşünüyo :think:
Artemisde mi ? Hic sanmam Turkler birlik hatta icimizde Azerilerde var^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bilgilerimi paylaştım gaia tavsiye ederim 105 lvl char alın beraberce rütbe göreviyle yaza gireriz nese:

Sp li karakter almak istersen elimde 72 level 1m sp li stat verilmemiş karakter var.Gaiada ayrıca güvenilir birisi olduğundan ve beraber aynı serverda olacağımızdan level konusundada yardım ederim :)

mars/ _AKINCILAR_ a gelin cumartesi günüde hotan fw yi alıyoruz inş ayrıca masteri çok delikanlı birisidir. bnm charım çalınmasaydı :(( gitti güzelim 91lik ff warior ama yeniden açtım şuan 42 lvl wiz :S

EliteTurk

Aileden
Arkadaş ortamı değilde serverda rekabet arıyorsan Xian a bi uğra derim senin gibi birinin o serverı şereflendirmesi iyi olur yok arkadaş ortamı arıyorum diyorsan Neptune serverında kapım daima açık sana bro. 8)

Yukarı Alt