Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben Fenerbahce'li arkadaslar gibi düsünmüyorum nedense. Deniyor Stoch cıktı da basladılar falan. Stoch da Alex de oyunda iken Galatasaray cok güzel press yapıp oyunu FB yarıalanına yıgdı. Tabi ki FB de Stoch ile Alex ile ya da Ziegler ile pozisyon yakaladı ama genel olarak FB Alex'in golünden sonra geriye yaslandı. Bunu cıkan oyunculara degil teknik direktörün hatalı taktigine baglayabiliriz diye düsünüyorum :)

BthnCvk demiş ki:
Bu maçta Aykut Hoca Alex ve Stocku çıkarmasaydı sonuç farklı olucaktı.Zaten maçı izlediyseniz Alex çıkarken ağız hareketi yaptı "niye çıkartıyosun" gibisinden.6S lilerde biliyo bu maçta 2.golden sonra defans yapmasak yeniceğimizi.2.gol oldu 6S liler yok oldu sonra 1 gol attılar adam hemen başladı facebookta felan mesaj yağdırmaya...

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
cicioe2
Hiç Maç ile ilgili yorum yapmıcam sadece kafama takılan şu oldu. diyorsunki facebookta mesaj atmaya başladılar . sen herhalde ezikbahçelilerin dakka 15 de 2 golse 90 dakkada kaç gol olur mesajlarını görmedin ? yada görmemezlikten geldin ? sanırsam sende maçı izlemeyipte facebookta takip ettin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tamamen teknik direktörümüzün taktiksel anlayışı yüzünden 3 puanı kaçırdık.Hangi mantıkla Sow'u sol açığa, Alex'i tek santrafor olarak ileriye alır hiç bilmem.

Xperyon

Bilgiliyim
Arkadaşlar yazıları okuyorum 5dk'dır fakat ne zaman desem dinlenmiyor "6s,8taş,ezkbahçe" gibi laflar insanları tahrik eder.Bence bu tür kelimelerin forumda kullanılmaması lazım ben bile tahrik oldum..

Maçın özetine gelirsek:"Fenerbahçe" takımı 2-2'ye sevinir hale geldiyse düşünün durumu.Burda birçok Fener'li yazmış Galatasaray çantada keklik tarzı bir takım laflar maçtan önce bunları yazanların hali iyiydi maçtan sonra kıvırtmasyon oluyor görüyorumki.Biz Galatasaraylılar beraberliğe değil fenerbahçeyi kendi sahasında hapis etme duygusu yaşattığına sevindik ve sanırım bunu inkar eden arkadaşlar ya futbol nedir bilmez yada maçın özetini dair izlememiştir.

Thrall demiş ki:
Arkadaşlar yazıları okuyorum 5dk'dır fakat ne zaman desem dinlenmiyor "6s,8taş,ezkbahçe" gibi laflar insanları tahrik eder.Bence bu tür kelimelerin forumda kullanılmaması lazım ben bile tahrik oldum..

Maçın özetine gelirsek:"Fenerbahçe" takımı 2-2'ye sevinir hale geldiyse düşünün durumu.Burda birçok Fener'li yazmış Galatasaray çantada keklik tarzı bir takım laflar maçtan önce bunları yazanların hali iyiydi maçtan sonra kıvırtmasyon oluyor görüyorumki.Biz Galatasaraylılar beraberliğe değil fenerbahçeyi kendi sahasında hapis etme duygusu yaşattığına sevindik ve sanırım bunu inkar eden arkadaşlar ya futbol nedir bilmez yada maçın özetini dair izlememiştir.
6s diyorsa birisi buna en iyi ezikbahçe yakışır. sanırsam bunu diyen arkadaşta maçı facebook`tan takip etti.

cqloss07 demiş ki:
Thrall demiş ki:

6s diyorsa birisi buna en iyi ezikbahçe yakışır. sanırsam bunu diyen arkadaşta maçı facebook`tan takip etti.
Arkadasım sen ama olmussun bu forumda global moderatör, yakışıyomu ezikbahçe demek..
He şurası var 2-0 öne geçtikten sonra kümede kalmaya oynayan anadolu takımı gibi geri çekilmenin adı nedir bilmem...19 senedir fenerliyim ne şampiyonlar liginde sıfır çekince ne gs'a 5-1 yenilince bu kadar bu takım ne yaptı arkadaş demedim

Xperyon

Bilgiliyim
Geri çekilmek değil Fenerbahçe kondisyonunu kaybetti dikkat ederseniz.Fenerbahçeliler yorulmaya başlayınca bu sefer Galatasaray yüklendi ve fb futbolcuları inanılmaz derecede yoruldu maçı izlerseniz farkedersiniz.Aykut kocaman kontratak oynamak istedi yorulan bir takımla çünki yorulmuş bir takım fizik gücünü eskisi gibi kullanamaz.Atak yapsaydı yorgunluğa yorgunluk katar ve muhtemelen fenerbahçenin farklı yenilmesine bile sebep olabilirdi.Aykut kocaman yapabileceği en iyi taktiği yaptı şahsi düşüncemdir.

Torquel demiş ki:
cqloss07 demiş ki:
Thrall demiş ki:

Arkadasım sen ama olmussun bu forumda global moderatör, yakışıyomu ezikbahçe demek..
He şurası var 2-0 öne geçtikten sonra kümede kalmaya oynayan anadolu takımı gibi geri çekilmenin adı nedir bilmem...19 senedir fenerliyim ne şampiyonlar liginde sıfır çekince ne gs'a 5-1 yenilince bu kadar bu takım ne yaptı arkadaş demedim
Global moderatör`üm diye Tuttuğum Takımı Savunamıcammı ? 6s deniliyorsa bu Forumda bende ezikbahçe derim.

Thrall demiş ki:
Geri çekilmek değil Fenerbahçe kondisyonunu kaybetti dikkat ederseniz.Fenerbahçeliler yorulmaya başlayınca bu sefer Galatasaray yüklendi ve fb futbolcuları inanılmaz derecede yoruldu maçı izlerseniz farkedersiniz.Aykut kocaman kontratak oynamak istedi yorulan bir takımla çünki yorulmuş bir takım fizik gücünü eskisi gibi kullanamaz.Atak yapsaydı yorgunluğa yorgunluk katar ve muhtemelen fenerbahçenin farklı yenilmesine bile sebep olabilirdi.Aykut kocaman yapabileceği en iyi taktiği yaptı şahsi düşüncemdir.
Ya şimdi fenerbahçede oynayan bir futbolcu,bir maçın 2. yarısından itibaren o kadar düşüceği bir kondisyon kaybına uğramaz diye düşünüyorum..Ha gerçekten çok yorulmuşlardır 15dk dinlenme yetmemiştir olabilir ama ne kadar yorgun olursa olsun defansta aldıgı her topu bam gum ileri vurmak gs defansından muazzam bir hata gelmediği sürece hiçbir kontra atak tipi olamaz.20-25 dakka 3 tane üst üste pas yapmaya çalışmadı bile bizimkiler güzel kardeşim.50bin kişi orda ha aldık topu biraz oyunu tutarız dedikçe göt oldukta göt olduk.
cqloss07 sende kusura bakma bildiğini yap ben karışmıyım

Yukarı Alt