sentini demiş ki:
12d ae elixirler 12d itemler üzerinde kullanılmayacak** 11d üzerindekiler geçerli olmayacak diye bir ibare yok ama bakalım bekleyip görelim.
Tamamını okumamışsın. 11d item parçalayınca ADV çıkmayacaktır yazıyo. 12D lerde destroyer ile parçalanamayacakmış.
- 11D yok olduğunda, Gelişmiş iksir artık elde edilmeyecektir.
Ayrıca +1 basarken bile başarısız olursa silahın yok olacağını kastediyor. Bu yüzden mutlaka Magic Proof Stone basmalıyız.
- Başarısızlığında, yokolacaktır (eğer Magic Proof Stone,ekipman yok olmayacak ama geçerli takviye notu eksi 1 takviye alacak.)
Yani +3 basınca magic prof yoksa ve tutmazsa item hepten uçuyor. Magic prof varsa tutmazsa +0a düşüyor ve 5 magic proof varsa oda 4e iniyor. +3 Tutarsa magic proof düşmüyor. Maximum +12 basılabilecekmiş ( haha joymax lol joymax) adv yok lucky yok immo yok +12den bahsediyor O_o

BayPipo demiş ki:
benim+11 nova xbowumu cevirince gene +0 mı 12 dgmi elde edicem ??
12d Moon +4 elde ediceksin. Ve +6 dan yanınca +4e düşücek uçmazsa :D

Novaları kırınca moon itemmi olacak bunu nerden biliyorsunuz ben öle bi yazı görmedim benim elimde nova +8 blade var su an.

piyanist44 demiş ki:
Novaları kırınca moon itemmi olacak bunu nerden biliyorsunuz ben öle bi yazı görmedim benim elimde nova +8 blade var su an.
Moon Som Sun diye birsey olmayacak,lafin gelisi oyle diyoruz.Simdi 12 Dg olarak 3 tane isim var.

매직(Buyu)Sizin tabirinizle sos,레어(Nadir)Sizin tabirinizle moon,레전드(Efsane) sizin tabirinizle sun.

Elixir konusuna degineyim.Elixir item malldan alinma soz konusu bile degil,101+ moblardan dusuyor.Nerden uyduruyorlar onu bilmiyorum.

12 dgr çoğu şey yok kuru kuruya item çıkarıyorlar bence herşeyi tmm olana kadar çıkmasın daha iyi sonra uğraş dur yok + basması yok statları bluesi :S

Bi silahı çeviririm oda görüntü olsun diye :D 12d 2h sword şekil. Gerisini zaten dress kapatıyo :D Hem fb yapamadıktan sonra + basamadıktan sonra 12d olsa ne yazar. 101+7 normal 2hyi 12d sosa çevirip +5 bastımmı tamamdır.

awade stone fln diodu 12 dg yapmak içn gerekli stoneymıs onu nerden bulcaz silklemı alacaz?

ha bide 120 lwl gelmio demi sadee 12 dg gelio???

120 gelmiyor. Gerekli stoneleri 101-109 arası moblardan düşüreceğiz(bazıları silklede alınabiliyor).

Can advance elixir be used to make item D11 +7?
So an equipment that is (+5+2adv) or (+6+1adv) or (+7) will all work fine.

Rev6 dan alınma bir yazı demekki adv ile basılılarda 12degreye çevirebilecez.

peki bu işlem sadece silahlar ıcın mı gecerlı yoksa gıysıler ıcın mı yoksa her 2 si ıcın gecerli

Sİlah giysi ve takılar içinde geçerli.Benimde merak ettiğim şu immortalty setler sun olarak cevirebilinecek.Peki normal immortalty setler nasıl olacak onu düşünüyorum.

Yukarı Alt