aids

11 dg lucky powder çıkarmak zorundalar ve bunu belirttiler. Sitesinde görmüştüm bir sonraki update ile 11dg lucky powderlar satışa sunulucak diye?

aids

Ve hatta sayfada var şuan emin olamadım baktım ;

"-11D lucky powder önümüzdeki Haftalık Sunucu Bakımı boyunca güncellenecek"

aids

Advanced elixer için Sox item kırdırmak çok saçma ya :/ Belki sos olabilir ama mantıksız değil mi? sonuçta 11dg sos item bile son sete kadar işimizi görür. :S saçmalamışlar yerden düşsün işte ad.elixer de :beer:

Hello. This is Silkroad Online.

In order to maintain a pleasant gaming and smooth patching experience, weekly server inspection of all servers has been completed.

Time of Completion : Mar 17, 2010 24:16 Silkroad Standard Time

[Patch]
- Legend 5 Heroes of Alexandria would be updated
- Premium Plus Package item would be added
- Saint Knight Outfit items would be updated
- Black Angel Wing & Arabian Outfit would be removed
- Happy 2010 Experience Points Event would be removed
* 11D lucky powder will be updated through the next server inspection.

yanılmıyorsam sadece 101 lvl item var. üstü yok makara:

yani seal of nova lar yine hayvani güçte

benim düşüncem yakında bu drop rateleri düşürecekler. Kapabildiğimizi kapalım xD Çünkü bildiğiniz gibi bu nova'lar npc'de de satılıyor. Şuanda kimse npcden alamayacağına göre drop rateler yüksek ama dediğim gibi ilerde düşürecekler diye düşünüyorum.

bu salı çıkaracaklar lucky powder. siteye bakıpta konu açın lütfen :) birde global olmuş bence çok gereksiz..

Okumam Yazmam Var.. :) 3 Gün Sonra Gelecek Şey İçin Böyle Bir Konu Açman Gereksiz Bence.. Onu Demek İstedim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
SILKROAD ONLINE LEGEND V HEROES OF ALEXANDRIA
11D ITEM VE ELIXIR SORUNU!

Evet arkadaşlar herkes ne oluyor derken kesin bir açıklama yapmak istiyorum.

11 D Lucky Powder bildiğiniz gibi şu anda yok.Ama yaptıkları açıklamaya göre gelecek.Ama lucky powder çıkarmadan düşündükleri şu olsa gerek;

Artık 11 D Lucky Stoneler yerden rahatlıkla düşüyor.Silahımıza + basarken artık bu Lucky Stoneleri kullanacağız.

Item sorununa gelince 11 D itemler 10 D'de olduğu gibi yerden çıkıyor NPC'de satılmıyor.Seal Of Nova, Seal Of Sun'a göre artık rahatlıkla yerden çıkabiliyor.

Ayrıca ADVANCED Elixirler bunun için önem kazanıyor Lucky Powder çıkarmadıkları için zaten + basmak zor.Tepkiler üzerine 11 D Lucky Powder eklentisi yapılacak.Normal 10 D ve altına bastığımız + lar artık 11 D'ye basılırken çok daha zor olacak.11 D +5 item yapmak 10 D +7 item yapmak kadar zor.

JOYMAX ne yapmak istiyor anlamak mükün değil.Yeni yaratıklardan 11 D lucky stone ve itemler çok rahat drop oluyor şu anda.

Bizi takip etmeye devam edin yeniliklerden haberiniz olsun.

Saygılarımla,

enjoy it :kalp:

deli gibi dropluyorum bende teşekkürler bilgilendirme için :muck:

Son düzenleme:
bana 15 tane 11d item düştü ^^ çok kolay düşüyor nova düşmedi hiç ama düşenler var.biri ring satıyor nova 700m -.- demişsiniz +5 basmak çok zor olacak diye lucky powder olmazsa olacaklardan bahsediyordunuz dmi ? yoksa alchemy eskiye göre zorlaştı mı çözemedim orayı ben ? :))

Yukarı Alt