Oyunu oynamadığım için bu karakteri satıyorum eski bir karakterdir.partimde kullanıyordum.oyunu sınavlar başladıktan sonra bıraktım.Karakterde Premium plus 4haftalık, Guardian angel wing dress ve maymun pet var.2.5m sp si mevcut.Hiçbir skill açılmamış ve str int verilmemiştir.Karakterdeki istediğiniz yeteneği güçlendirebilirsiniz.Belki tanırsınız eski karakterimin adı : MrT_548dir.İlk sahibiyim mrt nin.Bu karakter de onun kadar eskidir ama bunla uğraşmadığım için adı duyulmadı :) Neyse resimlere geçelim:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Bankada en baştaki premium plus. ama takas edilmiyor bilginize.Altta da 3 tane skill resetleme ve str int resetleme mevcut.gerisi ıvır zıvır.bolca moving speed scrool var tabi.

- Resim Silinmiş.

Tel numaram: 0506 388 03 43. Aracı kabul ediyorum bilindik bir site olması kaydı ile.Ayrıca istanbul ortaköyde oturuyorum.Elden de satış yapabilirim..Hayırlı akşamlar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Chara alıcıyım telefon numaranızı caldırdım gec saat olduğu için sadece çağrı bıraktım...

Epey vakit olmuş ama satıldı yazmadığına göre şansımı deneyeyim. Char hala duruyor mu?

Merhaba

Hocam satılık char arıyorum level 110 dan yüksek birde cok fazla giremedigimden dolayı ucuza bulmak istiyorum bu yüzden char fiyatı cok iyi geldi bana mümkünse konusmak isterim char hakkında v.s geri dönmenizi bekliyorum

Saygılar

Yukarı Alt