EliteTurk

Aileden
Henüz aramızda 110 Lvl olan yok fakat bu konuyu şimdilik tahminlerimizle ilerleticeğiz bildiğiniz gibi Legend V le beraber yeni Chenise charlara yeni skillerde geldi,bu Europan charların daha fazla zorlanacağı anlamına geliyor peki 110 Lvl de Pvp de olsun Job War da olsun kim hakim olucak etrafa :?:

Ps: Görüşlerinizi bekliyorum. :starving:

Wizlere 2 Up life geldi HP de cogaldi Ölümsüz oldular neredeyse ^_^

EliteTurk

Aileden
TniesT demiş ki:
Wizlere 2 Up life geldi HP de cogaldi Ölümsüz oldular neredeyse ^_^
Wizard nasıl ölümsüz olur biliyormusun arkasında bir Warior varsa ölümsüz olur,fakat Life Turnover e 2 Up gelmesi fena oldu dediğin doğru. :P

Yukie

Silkroad Online'de en iyi çar diye bir kavram yoktur. Karakterinize yeterli özeni gösterdikten sonra her karakter güçlü olur, yenilmez bir hal alır. Bu nedenle belirtmek istediğim tek şey, herkes kendi kastığı karakterin reklamını çekerek bu şekilde boş konu oluşturmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Her karakterin 1 zayıf yanı, ayrıca bide güçlü yanı vardır. Oyun dengeli bir sistemdedir.

Her karakter süperdir, güzeldir. "En iyi karakter","En iyi çar","En iyi build"....vb konuları ben tamamen ucu açık ve anlamsız yazılar sürüsü olarak görüyorum. Yeri geldiğinde bard güçlüdür, yeri geldiğinde int bow güçlüdür.

Boşuna tahmin gücünüzü ve reklamlaşmayı zorlamayın...

EliteTurk

Aileden
Yukie demiş ki:
Silkroad Online'de en iyi çar diye bir kavram yoktur. Karakterinize yeterli özeni gösterdikten sonra her karakter güçlü olur, yenilmez bir hal alır. Bu nedenle belirtmek istediğim tek şey, herkes kendi kastığı karakterin reklamını çekerek bu şekilde boş konu oluşturmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Her karakterin 1 zayıf yanı, ayrıca bide güçlü yanı vardır. Oyun dengeli bir sistemdedir.

Her karakter süperdir, güzeldir. "En iyi karakter","En iyi çar","En iyi build"....vb konuları ben tamamen ucu açık ve anlamsız yazılar sürüsü olarak görüyorum. Yeri geldiğinde bard güçlüdür, yeri geldiğinde int bow güçlüdür.

Boşuna tahmin gücünüzü ve reklamlaşmayı zorlamayın...
Pvp Job War diyorum sen show yapmayın diyorsun da bunun neresi show sadece bir konu oluşturup tahmin yürütmek istedik yeni skiller geldiği için bu soruyu soruyorum.. :sfff:

Ps:Relax.
:coffee:

Eu Str Warlock/Dagger Veya Eu Str Warlock/Warior Bu 2 Çharı Chinese Asla Yatıramaz Neden Yatıramaz Derseniz Chineselerde Holy Spell Yok :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LegendMaster demiş ki:
Henüz aramızda 110 Lvl olan yok fakat bu konuyu şimdilik tahminlerimizle ilerleticeğiz bildiğiniz gibi Legend V le beraber yeni Chenise charlara yeni skillerde geldi,bu Europan charların daha fazla zorlanacağı anlamına geliyor peki 110 Lvl de Pvp de olsun Job War da olsun kim hakim olucak etrafa :?:

Ps: Görüşlerinizi bekliyorum. :starving:

anket yap pls :starving:

qx1

rank8
Bence Chines Olarak: Glavie!!! Build:Fire Force Neden Derseniz Hem Stun Skili Hem Döndürme Skili Gelmiş Eu Olarak Her Zaman Olduğu Gibi Warior Clerik:D

Yukarı Alt