Yaw Kale zaten Has Bir TURK guıldde....

Siz neyi kimden nasıl ve ne şekilde alacanız. 50 Tane aslan gibi TURK var KhepriS de

Parayla deil Gönülle
Levelle Deil Yürekle mücadele ediyoruz. Kale alacakmışın. Buyur gel Al. Bunu 4 fw dir duyuyorum. Daha önümüzde cok fw var. Alımın güclüyse illaki bi yerde alırsın..

KhepriS

Darwell

Tanınıyorum
Ben size tek birşey söyleyecem barracuda kendi guildinin türklüğü ile övünüyor falan diyor filan diyor peki madem bu kadar Türk bu guild aslansınız kaplansınız unionuzdaki guildlerin milletini saysana bana bi ? kaç tanesi Türk cevabını verde herkes gülsün sana. Ordaki guildlerin çogu allaha inanmıyor oynadıkları diğer serverlarda türklere karşıt onlara sürekli küfür eden insanlar kısacası türklerden nefret edenler KhepriS guildi bunu biliyor fakat niye hala o unionda ? Cevabını gene ben vereyim diğer türklerin dinine allaha küfür eden guildler olmasa nasıl kale onlarda kalacak :) (Yanlış anlaşılmasın yabancı guildlere herhangi bir lafım yok allaha inanmıyanlarada bu oyun din, siyaset işi değil.) Sadece türklükleriye bu kadar övünen bir guildin böyle bir ortamda bulunması biraz komik kaçmıyor mu ?

Benim guildim de, türklere ya da allaha küfür eden varsa hemen söyleyin online offline fark etmez banı yer...

Uzun zamandır TurkArmy ile KhepriS arasındaki tartışmayı takip ediyorum, girmekte istemiyordum fakat uniona laf söylenirse bende şu an ki gibi girmek zorunda kalırım.

Ayrıca bugünkü savaşta, arada bir küfür edenler çıksada, genel olarak saygı çerçevesinde bir savaş gerçekleştiği için, hem savunanlar hem atak yapanları tebrik ederim.

Saygılar

BlackWhite
SpirituS

Black_White demiş ki:
Benim guildim de, türklere ya da allaha küfür eden varsa hemen söyleyin online offline fark etmez banı yer...

Uzun zamandır TurkArmy ile KhepriS arasındaki tartışmayı takip ediyorum, girmekte istemiyordum fakat uniona laf söylenirse bende şu an ki gibi girmek zorunda kalırım.

Ayrıca bugünkü savaşta, arada bir küfür edenler çıksada, genel olarak saygı çerçevesinde bir savaş gerçekleştiği için, hem savunanlar hem atak yapanları tebrik ederim.

Saygılar

BlackWhite
SpirituS
haha güldürme beni yahu o guildin master ı Perfecta değil miydi?Adam Türklere karşı nefret dolu bir rap şarkısı yapıp koymuş youtube`a hiç mi haberin yok?

arkadaşım şuan kale kimde aslandınız kaplandınız ne oldu kedimi oldunuz şimdi thief vs hunter war oldu zaman neden allaha küfür eden F_UNIT guildinin yanında oluyosunuz bumu sizin türklüğünüz acıyorum size acıyorum

Sen her zaman bu kadar düşünebildin işte beynin buna yetiyor... Bize türklük konusu altında laf yapanlar oyunda Dinimize , Ana-Avrat küfür ediyolar. Sizin türklüğünüz buysa Utanıyorum sizden...

Yukarı Alt