Peki magic pop dan çıkan sunları kırdıran varmı ? bazıları diyorki 4 tane elemet veriyor her birinden 1 adet adv bırakın stone bile vermiyor diyorlar .Kıran varmı acaba elimde 2 tane magic pop malı sun var :D 10d

Ps: Normal B class wepon ve shiled bulunmuyor yada ben hiç görmedim.Yani söyle bir düşüncem var novalar normal itemlere göre daha zor + basılıyor.Basit bir örnek vereyim.11 tane immortal yedim nova staffım +8 den yukarı çıkmadı.Ama novayı +8 yapıp patlatana kadar 3 tane +9 staff yaptım with out :) yaktığım ve kaybettiğim 2h ve staffların haddi hesabı yok tabi xD Bu yüzden normal itemlere abartılı plus yapmasınlar diye çıkmıyor olabilir.Yada +15 bi item kırdırmak gerekir :D Yadaaaaaaaaaaa silkroad normal b class adv wepon elixerleri koymayı unuttu :D Şaşırmam yani :D
Magic popdan çıkan 64+3 sos glavieyi kırdım 1eart 1water 1wind 1tanede fire element verdi. Sakın magic poptan çıkanları kırdırmayın.
bu joymaxın işine akıl ermez. summer5:

Arkadaşlar Sos Som ve Sunlarla ilgili bir bilgim yok fakat şunları söyleyebilirim.. Toplamda 6tane nova kırılmasına şahit oldum bunların çoğu Harp Dual Axe Sword gibi itemlerdi.. Eğer blueları %100max olup iç statlarıda düzgün olursa +5FB Nova İtemden B class Verme ihtimali yüksek oluyor.. 6 tane nova itemin 4ünden B Class verdi.. Ama bu itemlerde immo olması çok önemli.. İmmolu bir item kırıldığı zaman %80e kadar bu ihtimal çıkabiliyor :)

ToucHMyBody demiş ki:
kaos77 demiş ki:
sos mon sun nova ıtemlerden kesın cıkıyor + olmasa bllu olmasa bıle a cıkıyor, biraz bluu olması b cıkma şansı yapıyor hiç + sı olmayan 4 bllu lu itemden b cıkdıgınıda gordum, buna rağmen +11 ve +9 normal ıtem kırdım a cıkdı tamamen şans bence
Peki magic pop dan çıkan sunları kırdıran varmı ? bazıları diyorki 4 tane elemet veriyor her birinden 1 adet adv bırakın stone bile vermiyor diyorlar .Kıran varmı acaba elimde 2 tane magic pop malı sun var :D 10d

Ps: Normal B class wepon ve shiled bulunmuyor yada ben hiç görmedim.Yani söyle bir düşüncem var novalar normal itemlere göre daha zor + basılıyor.Basit bir örnek vereyim.11 tane immortal yedim nova staffım +8 den yukarı çıkmadı.Ama novayı +8 yapıp patlatana kadar 3 tane +9 staff yaptım with out :) yaktığım ve kaybettiğim 2h ve staffların haddi hesabı yok tabi xD Bu yüzden normal itemlere abartılı plus yapmasınlar diye çıkmıyor olabilir.Yada +15 bi item kırdırmak gerekir :D Yadaaaaaaaaaaa silkroad normal b class adv wepon elixerleri koymayı unuttu :D Şaşırmam yani :D

ben sun rıng kırdım poptan cıkan 4 elemnt verdı sadece 1 er adet

dun 650 m nova 6 ımmo axe aldık ful blue yaptık +7 oldu +1 wep adv ıle 8 oldu kırınca b clas 12 degre wepon werdı daha once kırdıgım +5 nova spear vs ıtemlerden zor bela (a) aldık veya alamadık suan o b clas ıle +11 bow yapıldı server gaia

Yukarı Alt