Mardin'in Kızıltepe ilçesi İnönü Caddesi'nde devriye görevi yapan polis aracına kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 1 polis memuru şehit oldu.

Mardin'in Kızıltepe İlçesi Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çarşı Karakolu'na yakın mesefade İnönü Caddesi'nde devriye görevi yapan polis minibüsüne henüz kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Olayda biri bacağından diğeri karnından olmak üzere 2 polis memuru, 2 de vatandaş yaralandı. Yaralı polisler Kızıltepe Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, karnından ağır şekilde yaralanan polis memuru ameliyata alındı. Ameliyata katılmak için Kalp Damar Cerrahı Ergül Öredik ve Göğüs Cerrahı Uzman Dr. Nilay Yalçın Mardin Devlet Hastanesi'nden Kızıltepe Hastanesi'ne geldi. Polis memurları meslektaşlarının ameliyatı için 16 ünite kan toplarken, bazı polisler de kan vermek için sıraya girdi. Vali Hasan Duruer, Kızıltepe'ye gelerek bilgi alırken, Emniyet Müdürü Serdar Meriç, ''Saldırı ile ilgili istihbarat bilgilerini toplamaya başladık. İlerleyen saatlerde bir açıklama yapacağız'' dedi. Saldırganların yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Ağır yaralı polis şehit oldu

Mardin'in Kızıltepe İlçesi'nde gerçekleştirilen silahlı saldırıda ağır yaralanan ve ameliyata alınan polis memuru Ömer Akcan şehit oldu. Şehit polis memurunun cenazesinin düzenlenecek törenle doğum yeri Gaziantep'e gönderileceği belirtildi.

Bu arada, 3 kişi olduğu iddia edilen saldırganlardan birinin polisin hain saldırıya silahla karşılık vermesi üzerine yaralandığı ve bu kişinin yaralı olarak kaçtığı öğrenildi.

Artık şu Pkk nın bulunduğu yerden halkımızı zorunlu göç yaptırıp Atom bombasımı atsak yahu ? :roll:

mavii demiş ki:
Bugün bir haber izledim. okadar canımsıkıldıki ağladım resmen evden kendimi attım dışarıya

Haberde bir kürt kızı bir askere aşık oluyor doğuda artık hangi şehirse kızı vermiyorlar çocuğa büyük ihtimal askerdir diye felan kızda kaçmış evlenmişler ve kızda hamile. 17 yaşında erkek kardeşini ailesi yanında kalma bahanesiyle gönderiyor 4gün ablasının yanında kalıyor kızcağız namazdayken arkasından ablasını bıçaklıyor ve iniltilerinide telle anasına babasına dinletiyor şerefsiz evladı işte bakın öldürdüm namusumuzu temizledim. Allahın belası zaten evlenmişler O NASIL ANA BABA NASIL KARDEŞ o aileyi o töre cinayetine mecbur eden ÇEVRESİNDEKİ BEYINSIZLER kim bunlar kardeşim ALLAH mı sanıyorlar kendilerini kürtlük bu mu ya? bugun 23 nisan o şerefsiz BDP liler almışlar 3-5 tane tinerciyi çocuk bayramı diye meclisin önüne getirmişler propaganda yaptırtıyorlar. KÜRT halkını nasıl bir cehaletin içine sürüklüyorlar. KÜRT olan bir genc bunlara nasıl kanıyor hiçmi beyin düşünme kabiliyeti yok bunlarda ARKADAŞ!!
nasıl bir zihniyet nasıl bir dusunce yapısdır bu tore yaa iyiki bu haberı ızlememısım kesın aglrdım

userfort demiş ki:
mavii demiş ki:
Bugün bir haber izledim. okadar canımsıkıldıki ağladım resmen evden kendimi attım dışarıya

Haberde bir kürt kızı bir askere aşık oluyor doğuda artık hangi şehirse kızı vermiyorlar çocuğa büyük ihtimal askerdir diye felan kızda kaçmış evlenmişler ve kızda hamile. 17 yaşında erkek kardeşini ailesi yanında kalma bahanesiyle gönderiyor 4gün ablasının yanında kalıyor kızcağız namazdayken arkasından ablasını bıçaklıyor ve iniltilerinide telle anasına babasına dinletiyor şerefsiz evladı işte bakın öldürdüm namusumuzu temizledim. Allahın belası zaten evlenmişler O NASIL ANA BABA NASIL KARDEŞ o aileyi o töre cinayetine mecbur eden ÇEVRESİNDEKİ BEYINSIZLER kim bunlar kardeşim ALLAH mı sanıyorlar kendilerini kürtlük bu mu ya? bugun 23 nisan o şerefsiz BDP liler almışlar 3-5 tane tinerciyi çocuk bayramı diye meclisin önüne getirmişler propaganda yaptırtıyorlar. KÜRT halkını nasıl bir cehaletin içine sürüklüyorlar. KÜRT olan bir genc bunlara nasıl kanıyor hiçmi beyin düşünme kabiliyeti yok bunlarda ARKADAŞ!!
nasıl bir zihniyet nasıl bir dusunce yapısdır bu tore yaa iyiki bu haberı ızlememısım kesın aglrdım
daral: :!!&%&!

Farkında değil bu kürtler...
Biz Türk Kürt Azeri ayrımı yapmazken biz Kürt'üz biz ayrıyız diyip üstüne birde Türk'lere saldırıyorlar... [Kışkırtmayla] Ey yüksek zekalı arkadaş hapşursak boğulursun daha ne üsteliyorsun ki ?

Hepimiz kardeşiz işte gel soframa otur ekmeğimi ye ama ben senden ayrıyım deme !

EnDZoNe

Şehidimizin başı saolsun ... Avrupa birligi falan hikaye idam ı kaldırmak saçma .. hatta böyle asker polis öldüren oldugunda hızlandırılmış seri idam yapıcaksın iibretlik olsun die iran gibi halkın ortasında olucak bu iş bide... sin: sin: sin:

Yukarı Alt