daha önce dedim ya bi kere dc yedim yine girdim ! bu resimler yine girdikten sonra..

evet beyler giriyor yani Start geliyor ben daha orayı geçemedim :)

oyuna girebilirsem birlikte kascak birileri varmı ??

bu arada az önce oyundaydım yanlışlıkla exit çektim :/

RedBullvodka demiş ki:
omer877 demiş ki:
buyrun bir ss daha hala oyundayım ! kasmakta olduğumu önceki resim ve bu resim arasındaki Skill Point farkından da anlayabilirsiniz...
- Resim Silinmiş.

lan olm patladıktan sonra sen dc yemessin çık sıkıyosa bi daha gir görelim hasta etme adamı bişe biliyomuşsun gibi konuşuyosunuz hasta etmeyin insanları burda ümitlendirmeyin !!!
sen anlamıyomusun benim daha ilk girişim sabah saat 7:30da girmiştim çıktım 12:42de birdaha girdim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_Death_ demiş ki:
RedBullvodka demiş ki:
omer877 demiş ki:
buyrun bir ss daha hala oyundayım ! kasmakta olduğumu önceki resim ve bu resim arasındaki Skill Point farkından da anlayabilirsiniz...
- Resim Silinmiş.

lan olm patladıktan sonra sen dc yemessin çık sıkıyosa bi daha gir görelim hasta etme adamı bişe biliyomuşsun gibi konuşuyosunuz hasta etmeyin insanları burda ümitlendirmeyin !!!
sen anlamıyomusun benim daha ilk girişim sabah saat 7:30da girmiştim çıktım 12:42de birdaha girdim

baştaki ip ile deniyorum hiç bi yanlışlık yoq habire inspection hatası weriyo start gelse ne olcak allah bilir!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bende her zaman undergoing diyo serwer kapalı dio onu demezse starta basıom error diyo hadi onuda geçtik oyuna gelio ya id pw yazamadan dc yada c9 werio

arkadaşlar bu ip port id pass privatete ne işe yarıyor ben de uğraşıyorum oyunu falan yüklüom ne işe yarıyo söylermisiniz?

The server is undergoing or updates hatası veriyor ÇALIŞMIYOR İP

ben 2 gündür 202 li Ip ile giriyorum no problem no dc no lag.... kahvekeyfi kahvekeyfi kahvekeyfi kahvekeyfi extraokk
tabi girebilmek için bayaa uğrasıosun :lol:

Arnildcivardagezer demiş ki:
Degiştirdim ip yiii bununla c9 me9 undergiong error merrror almıyosunuz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

202.175.82.92
3370

id:aas
pw:aas

gule gule kullanın
aynen dewam edior bütün hatalar ... extraokk

Yukarı Alt