arkadaslar srobotun linkine tıklayın parmak aşağıya gelsin ama start demeyin... silkroadı düz bir şekilde açın .. ıd yazmadan simge durumuna küçültün ve srobota start deyin ve ıd pw yi yazıp oyunu açın.. ben aynı yazdığım gibi yaptım ve bot calışıyor suan ve de kasıyor...
tr_xsanadu_ 2 HECULES

ya kardes yapmayın gözünüzü seveyim... yalanmı konusuyorum ben simdi... hala kasıyorum ben... kardes sen becerememssindir ama bskası becerir benm gibi.. ben bu siteden cok faydalandım benmde bir faydam olsan die yazdım... vve halada kasıyorum haberin olsun bence tekrar tekrar dene...

muratt demiş ki:
arkadaslar srobotun linkine tıklayın parmak aşağıya gelsin ama start demeyin... silkroadı düz bir şekilde açın .. ıd yazmadan simge durumuna küçültün ve srobota start deyin ve ıd pw yi yazıp oyunu açın.. ben aynı yazdığım gibi yaptım ve bot calışıyor suan ve de kasıyor...
tr_xsanadu_ 2 HECULES
bu dediğin yöntemde game guard acılırsa ve sen bota start dersen ban yeme ihtimalin %80 :mrgreen:

Kardes suan yükledim yeni botu daha... cok sükür banlanmadım.. ve banlanacagımıda sanmıyor bot yüzünden... silk alıpta banlanan duymadım daha... hemde benm gibi ayda 200 silk alan oyuncuları neden banlasınlar jki? adamlar ekmek yedigi kaba .ıcmazlar herhalde :lol:

muratt demiş ki:
Kardes suan yükledim yeni botu daha... cok sükür banlanmadım.. ve banlanacagımıda sanmıyor bot yüzünden... silk alıpta banlanan duymadım daha... hemde benm gibi ayda 200 silk alan oyuncuları neden banlasınlar jki? adamlar ekmek yedigi kaba .ıcmazlar herhalde :lol:
BANN lı charımda oynarken bende öyle diyordum ama bir silk almayı bırakmıstım :mrgreen:

Yukarı Alt