Arkadaş biraz yüzsüzlük gibi olacak ama sofmod alan arkadaşlar kullandıktan sonra "x33 klasörünü" yayınlarsa seviniriz. 7 yada 10 gün süresi var ondan sonra x33.dll sin hiç bir işinize yaramaz. Yeni bir sofmod aldığınızda yeni bir x33.dll verilir size ...

x33 klasörünü sen ney yapacan derseniz. 2 char açmak için kullanacam. 10.09 sofmodu kullanıyordum 2 char açmak için versiyon değişti. gitti...

Bazı arkadaşlar x33.dll bittikten sonra bile yayınlama diyor. Sanırsam tam bilmiyorum ama sofmod bittikten sonra yeni sofmod alınca size x33.dll doyası veriliyor. Eğer yayınlayacak arkadaş sadece" clnit " yayınlar hiçbir işe yaramaz...

Lütfen "x33" trojen siz keylogersiz Klasör

ya benim anlamadığım kimse multi girilmiyor diyor ama gold satan adamlar 10 tane char sokmayı beceriyolar nasıl iştir bu ya

dragonnn demiş ki:
ya benim anlamadığım kimse multi girilmiyor diyor ama gold satan adamlar 10 tane char sokmayı beceriyolar nasıl iştir bu ya
Bu konuda çok yorum yapılabilir. Senin ram 2 GB yada üstü olsunda 4 5 tane sokarsın. Char

dediğim yoruma açık :lol:

murdemon demiş ki:
ah senin dediğin gibi olsa o dll her almaya değişse ne yazikki aynı dll den giriyorsun softmod bitince ıp ban yapıyorlar sanırım yeni alınca aynı dll den giriyorsun yani ben verirsem ben ban yerim kahvekeyfi
Dediğinle alakası yok x33.dll dosyası bir şifre içeriyor. Onu server Ping atıyor. Banlanma olayıda 3 ve üstü ipten aynı şifre serveri ping olarak gelirse x33.dll içindeki şifre banlanıyor. Yani kimseni ip banlanmıyor. Ping ne olduğu öğrenmek için google yazabilirsiniz kahvekeyfi

74_golge demiş ki:
dragonnn demiş ki:
Bu konuda çok yorum yapılabilir. Senin ram 2 GB yada üstü olsunda 4 5 tane sokarsın. Char

walla ram le bitecekse pc m tam bir performans canavarı silkroaddan kat kat daha fazla özellik isteyen 7 tane oyun çalıştırdım bilgisayarımda ve görüldüğü gibi ramimin sadece 3 / 1 i dolu ( 1,6 gb ) bilgisayarımın özellikleri yeter de artar bile nasıl multi char açabilirim anlatırmısın

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dragonnn demiş ki:
74_golge demiş ki:
dragonnn demiş ki:

walla ram le bitecekse pc m tam bir performans canavarı silkroaddan kat kat daha fazla özellik isteyen 7 tane oyun çalıştırdım bilgisayarımda ve görüldüğü gibi ramimin sadece 3 / 1 i dolu ( 1,6 gb ) bilgisayarımın özellikleri yeter de artar bile nasıl multi char açabilirim anlatırmısın

Arkadaşım sofmodla ben 2 char açtım 3 char açmayı denemedim. Sofmod bulunca bu sornun çevabını verebilirim. sofmodta bu konuda bir sınırlama varmıbilmiyorum...

virtualpc, vmware denemediğim şey kalmadı bu programlarda sanal ekran kartı kullandığı için sro dx soruyo dolayısıyla açılmıyor iyice hırs bürüdü yaa hota gidiyorum en az 100 tane pazar charı var adam 20 lvl 8 D tablet satıyor bi yolu var bunun ama ne işte

bilginiz yanli$ !
x33.dll sürüm degismedikce ayni ! mesela süren bitti degilmi, parayi ödüyürsun, ayni dll i devam kullaniyorsun, yani süren bittimi yeni dll indirimiyorsun !

nerden biliyom ? kendim kullaniyorum da ondan !

3 ip felan hepsi hikaye ! ip ler degisik yerlerden olursa, direk ban ! neymis 3 ip neymis söyle böyle oluyor, hepsi hikaye

Arkadaşım bizde aldık zamanında bu sofmodu 3 kişi aynı kullandık Paypal hesabı askıya aldı. Onun yüzünden sofmod almıyorum. Ama alsam bana yeni bir x33.dll verecek. 12 gün kullandık
sitede download bölümü 7 gün sonra kapandı ama sofmod iptal olmadı. Ben şimdi almış olsam bana x33.dll vermiyecekmi. Sen hiç üst üste aldınmı sofmod detective

Sende çelişkili konuşuyon?? :lol:

BEYLER O GM FELAN DEİL BEA %100 FOTOSHOP AYNISINDAN BENDE YAPIYIM GM OLMAK OLMAK İSTİYENE FOTO YOLLASIN YETER...

Yukarı Alt