arkadaşlar soft mod yayınlandı. hemen aldım ama yapamadım yapabilen varsa bi anlatırmı resimli olarak pls.

eski resimli soft mod alımı ve kurulumu çokk değişmiş yardım pls

popcorn Arkadaşım kullandıktan sonra exe yayınlarsan sevinirim... 2 Char açmak için :lol: :lol:
Bekliyoruz :lol: :lol:

mobilsehri demiş ki:
arkadaşlar soft mod yayınlandı. hemen aldım ama yapamadım yapabilen varsa bi anlatırmı resimli olarak pls.

eski resimli soft mod alımı ve kurulumu çokk değişmiş yardım pls
Arkadaşım orada softmod bölümüne gireceksin (Parayı ödedikten sonra açılan bölüm).. o bölümde ortalarda 3 tane link var .. hepsini indir..
Silkroadı nereye kurduysan bu silkroad dosyasının içine 2 tane dosya açacaksın bunların adları bot ve x33 olacak ... bot dosyasının içine botu kuracaksın çalıştır parmak sağ alt tarafa gelsin ama sakın sağ altta parmağa tıklayıp silkroadı açma! sadece sağ alta gelmesi için 2 tık yeter böylece silk.dll dosyası oluşacak ..!
Sonra diğer x33 dosyasının içine loader ve x33.dll dosyasını atacaksın! Asla ama asla bu x33.dll dosyasını başkalarına verme paylaşma çünkü bu sana özel bir dosya! başka ip lerden kullanıldığı tespit edilirse banlanırsın verdiğin para boşa gider!
Dikkat edilecek diğer nokta loader programını dosya içindeyse çıkartmalı ve x33 dosyasının içine atman! daha sonrası ise basit loadera tıkla oyun açılır.. 2 tane den fazla açarsan hata verior limit var.
Oyuna girer girmez komutları öğrenmek için chat ekranına şunu yazabilirsin /help
Eski softmoda yenilik olarak chat block sistemi var istemediğin kişileri blockla sana yazsalarda görmezsin sinirin bozulmaz :lol: Ve ayrıca hava olaylarını kontrol edebiliorsun taklamakanda kasarken /snow yazarsan taklamakan çölündeki yaratıkların anasın bilmem neresine mart karı yağdırabilirsin :lolmuch:
Başka sormak isteğin ?
Şimdiden kolay Gelsin!

arkadaslar bu 0x33 tek seferlik mi alınıyor yoksa onunda kullanım kısıtlaması var mı

Yukarı Alt