- Resim Silinmiş.

+ Merhaba Aphrodite , bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

- Merhabalar. Adım Oğuz. Ailenin 3. çocuğu olan ben 17 yaşında kendi halinde üniversiteye hazırlanan liseli bir gencimdir. :mrgreen:

+ Nickini bize açıklar mısın?

-Yunan tanrılarından olan afrodit tanrıların hayat kadını ve çok güzel bir hatun olarak biliniyormuş. Bi sempatim oldu hoşuma gitti ve kullanmaya karar verdim.

+ Extraloob ile nasıl tanıştın?

- Extraloob ile Gökhan(Lenneth) sayesinde tanımış oldum. Tavsiye etmişti gel filan derken öyle başladı serüven 2 3 sene girmedim nerdeyse sonra tekrar dönmeye karar verdim.

+ Extraloob senin için ne ifade ediyor?

Extraloob benim için; Dostluk, kardeşlik, bilgi paylaşımı, muhabbet, eğlence vs vs. daha sayacağım bir çok şey ifade ediyor burdan tanıdığım çok iyi insanlar olmuştur teşekkürler Extraloob :nod:

+ Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

-Açıkcası en pişman olduğum zamanlar 2008-2009 yıllarında yaşadıklarımdı fazla detaya girmek istemiyorum. :!!&%&!

+ Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

- Hobilerim arasında karakalem, futbol, müzik, genelde evde pineklemektir. Fobilerimde 11 yaşından bu yana beni bırakmayan bir örümcük sayesinde oluşan araknafobia bildiğimiz üzere örümcek fobisi sadnessla1

+ Silkroad ile nasıl tanıştınız ?

- Silkroadlada aynı şekilde Gökhan sayesinde tanıdım messenger kullanırken birden yazdı ve dediki çok güzel bir oyun bulduk sende oyna felan derken silkroad serüvenim başladı.

+ Bir ünlü yerinde olmak istermiydiniz ? Kimin yerinde ve neden ?

- David Gilmour. Asaleti, sesi, gitarı, duruşu beni benden alıyor. Bazen düşlüyorumda çok güzel oluyo :mrgreen:

+ Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

- Sporla ilgineliyorum aşırı koyu olmasamda takımımı tutar ve desteklerim. Fenerbahçe :headbang:

+ Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı ?

- Bir zamanlar bir heves içerisinde döneminde moda olan gitar çalmaya çalıştım beceremedim daral: Ama şu an çalmayı istediğim alet piyanodur :P

+ Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

Lenneth: Çocukluk arkadaşım, sevdiğim kardeşimdir. Biraz cimri ama olsun :mrgreen:
Wax Whine: Müzik tarzımız aynıdır. Ne kadar cool görünsede içinde bir asi barındırıyor biliyorum.
Duygusuzz: Sempatik şey. Kendisiyle değişik planlarımız vardır. Kısacası kafa adam :beer:
Kemalist: Örnek alınacak insan. Tam bir admin alkis:
sweetCHIEF: Biraz yumuşak. Biraz arsız. Birazcıkta sert gibi :think:
Collapse: Komik GIFlere sahip makara kişilik :mrgreen:

+ Takip ettiğin dizi varmı?

-Takip ettiğim diziler Türk dizilerinden " Leyla ile Mecnun " ve " Ali Ayşeyi Seviyor " var. Takip ettiğim yabancı dizilerin sayısını ben bile bilmiyorum saymıyayım 8O

+ Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

- Öğrenci. Mutlu. Umutsuz.

+ Hayatında örnek aldığın biri var mı?

- Hayatımda örnek aldığım kişilik Ablamdır. :nod:

+ Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

- Silkroad ve Cabal.

+ En büyük hayaliniz nedir ?

- En büyük hayalim emekli olduğum zaman allah ömür verirse bir dünya turu yapmak önce Rio :dance:

+ Seni en çok kızdıran şey nedir ?

- Bana yapılan şakanın tekrar tekrar tekrarlanması rahatsız edici duruma gelince terminatörden teklif bile gönderirler :lol:

+ Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

- Balıklarım benim can dostumdur başımdan geçen bütün olayları onlara anlatırım karşılarına geçip. Onlarda cama yapışır bana bakarlar beni dinlediklerinden değil yemek vericem sanıyolar bende kendimi tatmin ediyorum sadnessla1

+ Bu röportaj hakkında ne düşünüyorsun ?

-Röportaj için teşekkür ediyorum. Tanıdığım kişiler daha iyi tanıma olanağı oldu tanımayanlarada tanıtmış olduk teşekkür ediyorum tekrardan 8)

+ Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mı ?

- Extraloob aile ortamı gibi. Her forumda olmayacak şeyler var anlaşıylı yönetime sahibiz yargısız infaz yapmayan o yüzden. Forumumuzun değerini bilelim hadi öptüm yanacıklarınızdan makara:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Süper olmuş buda hacım rio'ya beraber gidebiliriz uçağı yaptırdım :D

Takımı
Besiktas
Ohooo Oğuzuma bak sen röpörtajlara da çağrılırmışşş :D Şuraya bak adamı Silkroad'a başlatan ben, siteye çeken ben, tüm kötü yollara ben düşürmüşüm :P Neyim cimri len, olunca esirgiyoz mu hırto :mrgreen:

Şaka bir yana tam 12 yıldır arkadaşız, canım kardeşim benim. :kalp:

Lenneth demiş ki:
Ohooo Oğuzuma bak sen röpörtajlara da çağrılırmışşş :D Şuraya bak adamı Silkroad'a başlatan ben, siteye çeken ben, tüm kötü yollara ben düşürmüşüm :P Neyim cimri len, olunca esirgiyoz mu hırto :mrgreen:

İnkar etmeyelim cimrisin eccük :mrgreen: şaka felan aynen lan crossofire oynadığımız günleri hatırlıyorum sizin dükkanda :headbang: :headbang:

Takımı
Besiktas
Aphrodite demiş ki:
Lenneth demiş ki:

İnkar etmeyelim cimrisin eccük :mrgreen: şaka felan aynen lan crossofire oynadığımız günleri hatırlıyorum sizin dükkanda :headbang: :headbang:
Hakikaten ya, yurddan döner dönmez size gidip sabaha kadar sro kasıyoduk . Her gittiğimizde farklı serverda farklı char açıp kasıyorduk ahaha makara:

Yukarı Alt