2023 Temmuz net asgari ücret tahmini

• Total voters
    9
  • Poll closed .
İsteyen tahminde bulunsun, isteyen olmasını istediği tutarı işaretlesin. Hayırlısı ne ise o olsun.

Son düzenleme:
Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
10.500 - 11.000 arasında birşey olacağını düşünüyorum. Ama seçimden sonra hükümet değişirse ve zam gelmezse orası ayrı tabii.;

Ha zam gelsin mi, gelmesin mi diye sorulacak olursa şahsi fikrim zam gelmemesinden yana. Çünkü asgari ücret ne kadar artıyorsa alım gücü o kadar zayıflıyor. Güncel olarak asgari ücretle çalışan 2 kişilik bir ailenin bırakın arabayı evi, yaşadığı evi bile zor geçindirir duruma geldi.
Eğer asgari ücret artacaksa, alım gücünün yükselmesi gerekiyor.

Yinede başlık yazarı @ExcII arkadaşımızın yazdığı gibi, hayırlısı ne ise o olsun..

10.500 - 11.000 arasında birşey olacağını düşünüyorum. Ama seçimden sonra hükümet değişirse ve zam gelmezse orası ayrı tabii.;

Ha zam gelsin mi, gelmesin mi diye sorulacak olursa şahsi fikrim zam gelmemesinden yana. Çünkü asgari ücret ne kadar artıyorsa alım gücü o kadar zayıflıyor. Güncel olarak asgari ücretle çalışan 2 kişilik bir ailenin bırakın arabayı evi, yaşadığı evi bile zor geçindirir duruma geldi.
Eğer asgari ücret artacaksa, alım gücünün yükselmesi gerekiyor.

Yinede başlık yazarı @ExcII arkadaşımızın yazdığı gibi, hayırlısı ne ise o olsun..
Ben de albert gibi düşünüyorum, 10bin civarı olur. Seçim öncesi para dağıtıyor hükümet, seçimden sonra bizi daha ağır şartlar bekleyecek gibi duruyor.

Yukarı Alt