Server
Assos
Takımı
Besiktas
Özlendi o eski günler.. Sırf Türküz diye ıırkçılık yapan GM'leri asla unutmayacağız! y***şaklar. Bedenim hala ovveride odasında ki ameliyat masanın çarprazında ki büyük dolabın üstünde:d @Toxicated
O Global'de ilk-3'teyken banlanmamış olsaydım şuanda hey yavrum heeyy :)

Merhaba kolay gelsin ben oyunu Steam üzerinden yükledim ancak oyun açılırken yükleniyor ekranından başka ileri gitmiyor yükleniyor kısmında kalıyor bu şekilde sorun ne olabilir nasıl cozebiliriz
1679323701726988961367107318206.jpg

Merhaba kolay gelsin ben oyunu Steam üzerinden yükledim ancak oyun açılırken yükleniyor ekranından başka ileri gitmiyor yükleniyor kısmında kalıyor bu şekilde sorun ne olabilir nasıl cozebilirizEki Görüntüle 49902
CA' da yıllardır olan bir durum. Eskiden bilgisayarım yetersiz o yüzden oluyor sanıyordum ama sonra bilgisayarı çok iyi olan arkadaşlarımda da aynı sorun oluşmuştu. Net bir çözüm önerisi bilmiyorum ama eskiden youtube üzerinde bu durum ile alakalı bolca video vardı belki bir göz gezdirirsen bir çözüme denk gelirsin. Ayrıca belirtmek isterim ki CA yönetimi açık açık ırkçılık yaparak bir çok Türk oyuncuyu haksız yere banladı bunlardan biri de benim. Türk oyuncular olarak oyunu domine etmiş ve rank sıralamasında yer alıyorduk. Yani tavsiyem oyuna fazla emek harcamaman yönünde çünkü her ne kadar aradan 12 yıl geçmiş olsada bu firmanın bana verdiği güvensizliği Joymax ve Wemademax bile vermiyor :D

Yukarı Alt