Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce

Bugün Silkroad Online Türkiye hesaplarından paylaşılan bu video ile Avrupa ırkının yolda olduğunun ilk sinyalleri verilmiş oldu!
Avrupa ırkı çok yakında Silkroad Online Türkiye resmi sunucularında!

:footer:

Takımı
Fenerbahce
Avrupa ırkı geliyorsa başlarım. Beklediğim güzel haber. Ayrıca serverların kapasiteleri gerçekten çok yetersiz kalıyor giriş yapamıyoruz !

Son düzenleme:
Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Bence Euro güncellemesinden önce halledilmesi gereken proxy ve bu fazla char açma mevzuları. Çünkü proxy ile nerden baksan herkesin en az 4-5 char açtığını görebiliyoruz. Can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Euro gelincede yine aynı şekilde bi party euro charı açıp oyunun piyasasını delik deşik edeceklerdir.

Takımı
Fenerbahce
Bence Euro güncellemesinden önce halledilmesi gereken proxy ve bu fazla char açma mevzuları. Çünkü proxy ile nerden baksan herkesin en az 4-5 char açtığını görebiliyoruz. Can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Euro gelincede yine aynı şekilde bi party euro charı açıp oyunun piyasasını delik deşik edeceklerdir.
Kesinlikle katılıyorum. Oyuna giriş zaten problem iken joymax Sro dan bir farkı kalmayacak.

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray

Yeni bir video daha paylaşıldı.
Videodaki detaylar:

- Hotan Fortress
- Medusa
- 100 Cap
- Avrupa ırkı

Kısa bir zaman içerisinde gelecekmiş gibi görünüyor.
Adamların strateji muhteşem. Önce yayıncıları düşür dikkati üzerine çek, sonra bas yeni güncellemeleri. Gerçekten muntazam fikirler.

Mustafa Kemal Atatürk detayına bayıldım gerçekten.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce

Yeni video:

~ Bu yeni güncelleme videosu ile birlikte Fellow petlerin de oyuna ekleneceğini öğreniyoruz.

Yüzüklerin efendisi hikayesini seslendiren kişi seslendirmiş sanırım, ona benzettim.

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Yıllardır gördüğümüz ve oynadığımız yerleri sanki ilk defa kendileri çıkarıyor gibi anlatmaları baya saçma olmuş.

Yeni video:

~ Bu yeni güncelleme videosu ile birlikte Fellow petlerin de oyuna ekleneceğini öğreniyoruz.

Yüzüklerin efendisi hikayesini seslendiren kişi seslendirmiş sanırım, ona benzettim.
Fellow petleri oldum olası Silkroad'a yakıştırmadım. Hele ki inanılmaz saçma uyumsuz boyutları ile daha fazla gıcık oluyorum. Ben tanıtımı beğendim, amdinin baktığı açıdan bakmıyorum. Hikayeleştirerek anlatmaları bence hoş olmuş. Bu video diğerlerine nazaran nedense daha kaliteli diğerleri blur dan bir şey gözükmüyordu.

Yukarı Alt