fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Magic popta sıkıntılar var flaglar bugta 30 k silk harcadığımız halde alamıyoruz ayrıca token itemler , eu itemler , 14 dg itemler gözüküyor npclerde resmi açılışa kadar düzeltilmesi gerekiyor. Sro Macro yetersiz Phbot , sbot entegre edilir umarım ...

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Magic popta sıkıntılar var flaglar bugta 30 k silk harcadığımız halde alamıyoruz ayrıca token itemler , eu itemler , 14 dg itemler gözüküyor npclerde resmi açılışa kadar düzeltilmesi gerekiyor. Sro Macro yetersiz Phbot , sbot entegre edilir umarım ...
Aynen öyle, ben de bulduğum hataları Gamegami'ye iletmeye çalışıyorum. En son phBot'un sahibi botu çıkarmak için oyunun açılmasını beklediğini söylemişti.

Screenshot_14.png

Bu rateler ile bot şart :olucem:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Dostlarım girip bakabileceğim beta key ya da hesap var mı? Meraktan yerimde duramıyorum whiteangel

Merhaba arkadaşlar. Aktivasyon kodu olan varsa özel mesaj ile paylaşabilir mi? Oyunu indirdim öyle giriş ekranına bakıyorum :D

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Yarın saat 16:00 da açık betası olacakmış bütün oyuncular katılabilecekmiş 5 k silk ve 90 lvl çarlarla başlayacaklarmış...

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Bugün kapalı beta'yı normal plandan saparak açık beta'ya çevirdiler. Oyun şu anki plana göre bir hafta da açık beta olarak devam edecek.

açıkbeta1.jpg

açıkbeta2.jpg

açıkbeta3.jpg

Server
Troya
Umarım gerekli düzenlemeler beta süresince arka planda çözülürde fazla gecikmeden 4 ekime yetiştirirler.

The47

Bilgiliyim
Oyun eski görünümlü ama yeni gibi geldi bana. Öncelikle job meselesi, trader yok. Job itemları-setleri vs mevcut. Bu sistemi seven bir insanoğlu var mı bilmiyorum. İkincisi chn mastery sistemi yeni hali olarak eklenmiş. Yani force uplayınca tüm force skilleri yükseliyor, bu yüzden de skill cap (90x2) 180. Force-Fire full str bowların gözü yaşlı. Bilemiyorum bu hali daha kolay oyun, orası kesin.
Evet isro'nun pay2win itemları yok ama sadece o kadar gibi geldi bana. Yani wheel, fellow vs. vs. silinmiş başka bir fark göremedim ben. Açıldığında başlarım tabii ama o ilk heyecan kalmadı beklentim bu yönde değildi

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Açık betada int sword str blade çarlar int spear çarlardan daha güçlü ve str glavie - str bow kapışmaları sonsuza kadar sürüyor eu geldiği zaman bütün serverlar crowded olacak son serverlar daha boş olur ilk başta :D

Server
Troya
Açık betada int sword str blade çarlar int spear çarlardan daha güçlü ve str glavie - str bow kapışmaları sonsuza kadar sürüyor eu geldiği zaman bütün serverlar crowded olacak son serverlar daha boş olur ilk başta :D
hangi build ile botlamak daha sıkıntısız olur peki? aklımda s/s var çünkü

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
hangi build ile botlamak daha sıkıntısız olur peki? aklımda s/s var çünkü
1.Hata Düzeltmeleri*Magic Pop’ta tespit edilen bazı yazım hataları düzeltildi.*Magic Pop’ta yer alan 8 Derece Güneş Mührü eşyalar kaldırıldı.*Magic Pop’ta yer alan 9 Derece tüm mühür eşyaları kaldırıldı.*Magic Pop’tan verilen bazı ödüller kaldırıldı. (Pandora Box, Monster Sc. Skill Point Sc.)*Berserker Skin Change eşyasında yaşanan sorun düzeltildi.*Makro Bot’un otomatik olarak çiçekleri hedef alma hatası düzeltildi.*Makro Bot üzerinde yer alan eksik açıklamalar düzeltildi.*Donwhang bölgesinde bulunan hatalı ağaç figürü düzeltildi.*Kale Savaşlarında tespit edilen bazı hatalar düzeltildi.*Sonsuzluk Arenası seviyeleri ayarlandı.*Gri kurt eşyası 1.000.000 altın karşılığında Ahır Sorumlularına eklendi.*Arena Eşya Sorumlusu kaldırıldı.*Destruction Rondo’nun NPC satış ücreti düzeltildi.*Kidemonas’ın belirme hatası düzeltildi.*Eşya mağazasında yer alan bazı yazım hataları düzenlendi.2.Sunucu Bakımı3.Ağ Bağlantısı Düzenlemeleri

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Beta kapanış zamanı: 04.10.2020 - 23:00 TRSRO Standart Saati

Sorunsuz bir oyun macerası adına siz değerli oyuncularımızında katılımı ile iki aşamadan oluşan güzel bir beta sürecini tamamlıyoruz. Oyunun birçok temel işlem fonksiyonunu ve oyun senaryosunu hep birlikte detaylı bir şekilde inceledik.

GameGami iş geliştirme ekibi ve gönüllü katılımcılarımız ile gerçekleşen beta sürecinde sizlerden birçok hata bildirimi tarafımıza ulaştı. Bu hata bildirimlerinin değerlendirilmesi, sunucularımıza entegre edilmesi ve kararlı sürüm ismini verdiğimiz tam sürüme dahil edilmesi amacıyla sunucularımız beta sürecinin bir parçası olan bakım moduna alınacağını ve kapalı konuma getirileceğini bildirmek isteriz.

Arka planda gerçekleştireceğimiz ve sadece teknik kadromuzun erişim sağlayabileceği bu aşamada sizlerin göndermiş olduğu tüm bildirimler teker teker kontrol edilerek gerekli çalışmalar gerçekleştirilecektir.

Çalışmalar tamamlandığında (Ortalama 10 gün, daha erken olması durumunda duyurusu paylaşılacaktır.) oyun beta sürecinin 3. ve son aşaması olan “Kararlı Sürüm Testi” aşamasında kısa bir süreliğine tekrar siz değerli oyuncularımıza beta amacıyla açılacak olup, son testler gerçekleştirilecek ve bu aşama tamamlandıktan sonra açılış için hazırlıklar tamamlanmış olacaktır.

İlk iki beta aşamasında bizleri yalnız bırakmayarak emeklerini esirgemeyen tüm katılımcılarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.

Kararlı sürüm testinde görüşmek üzere.

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Ekimin 2. haftasına kadar beta tamamen biter artık çok uzun sürdü umarım bir hata , bug ortaya çıkmaz kaliteli bir oyun olur inşallah ...

Son düzenleme:

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Son beta 19.10.2020 saat 14:00 da açılacak beyler bilginiz olsun !

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
3 gün sürecek bu beta artık resmi açılışa hazırlanıyorlar...

Yukarı Alt