UEFA Başkanı,"Ligler oynanmazsa her ülke kendi şampiyonunu belirleyebilir dedi.
1.jpg

napıyon şimdi evde, genel olarak? Vaktinin çoğu banyoda geçiyor diye tahmin ediyorum makara:makara:makara:
yok ya tv den netflix falan takılıyorum, zaten daha öncesi pc varken de dizi izliyordum değişen pek bir şey olmadı :mrgreen:

aslında ps4 var ama oyun yok, keşke xboxum olaydı :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ACER ASPIRE 3 CORE İ5 10210U 1.6GHZ-8GB-256GB SSD-15.6"-MX230 2GB-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar
Fiyat-Performans açısında nasıl sizce bu leptop ?
Öğrenci kullanımı için bir tanıdığıma bakıyorum da ama markası konusunda pek emin olamadım,Acer için.
Nişanlıma 1 yıl önce Acer marka bir laptop aldık. Fiyat-performans laptopu diyebilirim. Her şeyden kısılıp donanıma verilmiş. Hoparlör rezalet, klavye de caps lockta bile ışık yok, malzeme kalitesi de öyle böyle ama donanımı var. (Bu döeme göre donanımı var :) )
Bu laptopta ve yeni bir çok laptopta gözden kaçırılan bir şey var, bunların hard diski yok. 256 gb'a oyun vs kuramazsın sadece elzem programlar kurulur. Haliyle ikinci bir ssd disk alman lazım. Birde ekran kartı kötü ama pek yapacak bir şey yok, adam akıllı oyun laptopları içi 2 bin daha çıkmak lazım.
Oyun oynanmayacaksa 256 gb'ta yeter, ben uzun zamandır 128gb kullanıyorum laptopta.

@Sparkle Acer mı alacaksın arabalara bakarken de hyundai mi hoşuna gidiyor ^_^
huawei matebook d 15 bak derim parmak iziyle açılıyor ve alttaki resim gerçek
Adsız.png

Takımı
Galatasaray
@Sparkle Acer mı alacaksın arabalara bakarken de hyundai mi hoşuna gidiyor ^_^
huawei matebook d 15 bak derim parmak iziyle açılıyor ve alttaki resim gerçek
Eki Görüntüle 41191
Tanıdığım için bakıyorum orta fiyatlı idare edebilecek bir şey.
Attığını biraz inceledim ama sanki böyle laptopta kullanımına yeni geçilen özelliklerin sorun çıkartacağını düşünüyorum hemen bozulur gibi geldi bana o ekstra tasarımları ve sen ne düşünüyorsun ? Özellikleri hakkında

hangisini özellikleri hakkında acermi yoksa huawei mi söyle hemen belirteyim? @Sparkle

@Sparkle acer'ın anakartı maksimum performansını yansıtmaz gibi geliyor. Aynı anakarta farklı özellikler de döşemiş.
Fakat Acerin o özellikleri başka hiçbir markada yok ya ekran kartı modeli düşük yada işletim sistemi yok yada rami daha az.
O fiyat ile çok dikkat çekiyor. Kendin mutlaka git gör hoşuna giderse de al kaçırma. Markasını da boşver sticker yapıştırırsın ^_^

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Oyun konsollarına ek ithalat vergisi:
30.09.2020 tarihine kadar %50; 01.10.2020 tarihinde itibaren %20 vergi uygulanmasına karar verilmiş.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Koca gün evde ne yapacaklar? İnsanlar haliyle bilgisayar, oyun konsolu vs. sarıyor. Daha çok zam getirin kimse alamasın da dışarsı daha kalabalık olsun :thumbsup:

Son düzenleme:
Yukarı Alt