Takımı
Galatasaray

• Sony, Ağustos ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını açıkladı.
  • Listede sadece PlayStation 4 yer alıyor. Bunun nedeni Playstation 3 ve Playstation Vita için ücretsiz oyun döneminin Mart ayı itibariyle erdirilmesidir. Bu yüzden artık her ay iki oyun ücretsiz hale geliyor.
  • Ağustos ayı oyunları 6 Ağustos'ta indirilebilir olacak.

PlayStation 4
  • Wipeout: Omega Collection(Normal fiyatı 159 TL)
  • Sniper Elite 4 (Normal fiyatı 299 TL)

:footer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Geçen ay detroit gelmişti, ücretsiz bitirdim güzel oldu ^^ Bu ayda sniper elite 4'ü bitiririm, neslin sonuna gelince artık güzel oyunlar vermeye başladı plus.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Geçen ay detroit gelmişti, ücretsiz bitirdim güzel oldu ^^ Bu ayda sniper elite 4'ü bitiririm, neslin sonuna gelince artık güzel oyunlar vermeye başladı plus.
Detroit bitiyo mu ya ? Bende bedava yakaladım aldım oynuyorum da zaman kısıtlı ortalarındayımdır diye tahmin ediyorum. Sniper Elite 4 sen burdan yazdın diye alcam bak bu ay yoksa çok önemsemezdim ama detroit oynayan adamın zevkine güvenirim :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Detroit bitiyo mu ya ? Bende bedava yakaladım aldım oynuyorum da zaman kısıtlı ortalarındayımdır diye tahmin ediyorum. Sniper Elite 4 sen burdan yazdın diye alcam bak bu ay yoksa çok önemsemezdim ama detroit oynayan adamın zevkine güvenirim :D
Valla detroiti az az 3-4 gün oynadım bitirdim, zaten ortalama bitirme süresi 1o saatmış. Sniper Elite'in eski oyunlarını bilgisayardayken çok oynadım, baya zevkliydi ama konsolda hiç oynamadım sanırım. Kontrolleri güzel yaptılarsa oynarım ^^

Takımı
Galatasaray
Bilgilendirme için teşekkürler vita ve PS3 oyun vermiyorsa PS4 oyunları aylık 4 veya 5 yapsınlar oyunumuz olsun senelik PS plus almak daha iyiymiş eninde sonunda geliyor oyun nasılsa

Takımı
Galatasaray
bugün bakındım hala son şans detroit diyor ağustos ayı oyunlarını nasıl indirebilirim ?
Detroit çıktığı gibi oynadım zaten :(

Yukarı Alt