Earpods kulaklığım'ın birinden ses gelmiyor öncesinde de ara ara kopmalar oluyordu, 1 sene öncesi kadar almıştım telefonu, yani garantisi de devam ediyor, sizce kulaklığı yenisiyle değiştirirler mi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Earpods kulaklığım'ın birinden ses gelmiyor öncesinde de ara ara kopmalar oluyordu, 1 sene öncesi kadar almıştım telefonu, yani garantisi de devam ediyor, sizce kulaklığı yenisiyle değiştirirler mi?
Apple müşteri memnuniyetine diğer firmalara göre daha çok önem veriyor, bu yüzden ihtimal dahilinde. Ev arkadaşım bozduğu beats kulaklık için direk iade almıştı mesela.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
4-5 yıl önce Tuzla'da internet alt yapısı yok, rezalet bir internetle bağlanıyorum tarzı bir mesaj yazmıştın.
Eee ebesinin şeyine gidersen olmaz tabi ne bekliyorsun demiştim :lolmuch: Şimdi tuzla'dan ev bakıyorum da aklımdan çıkmıyor :lolmuch:
Marmaray oraya uzayınca baya cazip bir konum oldu benim için, atla marmaray'a, istiyorsan karşıya geç istiyorsan kadıköy'e.

Apple müşteri memnuniyetine diğer firmalara göre daha çok önem veriyor, bu yüzden ihtimal dahilinde. Ev arkadaşım bozduğu beats kulaklık için direk iade almıştı mesela.
çok iyiymiş, destek ile görüştüm onlar telefon ve kulaklık ile yetkili servise yönlendirdi, gideceğim 1-2 gün'e umarım bir fiyat çıkartmazlar :mrgreen:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
4-5 yıl önce Tuzla'da internet alt yapısı yok, rezalet bir internetle bağlanıyorum tarzı bir mesaj yazmıştın.
Eee ebesinin şeyine gidersen olmaz tabi ne bekliyorsun demiştim :lolmuch: Şimdi tuzla'dan ev bakıyorum da aklımdan çıkmıyor :lolmuch:
Marmaray oraya uzayınca baya cazip bir konum oldu benim için, atla marmaray'a, istiyorsan karşıya geç istiyorsan kadıköy'e.
Ben bütün arkadaşlarıma sürekli diyorum son halini görmeden konuşmayın diye ama kimse dinlemiyor . Herkes hala köy sanıyor . Şuan sıralama yapsan kadıköy > Bostancı > Tuzla olarak yazarsın ilk 3 sırayı :mrgreen:

bostancı :confused1:
Kadıköy-Bostancı-Tuzla
yukarıdakilerden hangisi anlam bakımından ötekilerden farklıdır?

Son düzenleme:
god of war deluxe sürüm çok iyi fiyatta 134 lira
13 saat 2M izleyci

Samsung browser a yrni güncelleme geldi. Kullanışlı özelliklerden "QR kodu okuyucuyu ve otomatik video oynat" ı iptal edebilirsiniz

"GM mob slot sayısı az" dediklerinde ben

Yukarı Alt