Takımı
Fenerbahce
Yok yokkk ollmaaazzzzzz :cry:

Beyler birşey soracağım. Aynı anda hem şirketin yaptığı sigorta hem okulun yaptığı staj sigortası olabiliyor mu?

Beyler birşey soracağım. Aynı anda hem şirketin yaptığı sigorta hem okulun yaptığı staj sigortası olabiliyor mu?
Aynı yerde her türlü hem staj hem şirket sigortası yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Zaten öğrenciye burs verirken şartın biride bir yerde sigortalı çalışmıyor olmak :D:D

Bazı kötü niyetli insanlar var; bir haber de görmüştüm adamın kızı 10 yaşında okul gidiyor babası aynı zamanda çocuk oyuncu diye göstermiş ..
Herifin biride kasap açmış karısını yüksek maaşla CEO göstermiş bankadan kredi alabilmek için.
Allah böyle babaların ekmeğini yedirtmesin.
millet de iş arasın iş yok diye çalışanda başkasının işini yapıyor haberi yok. Neden çalışma süresi haftalık ağırlaştırılmış bir şekilde 45 saat anlayın burdan :curtain:

Son düzenleme:
Aynı yerde her türlü hem staj hem şirket sigortası bildiğim kadarıyla. Zaten öğrenciye burs verirken şartın biride bir yerde sigortalı çalışmıyor olmak :D:D

Bazı kötü niyetli insanlar var; bir haber de görmüştüm adamın kızı 10 yaşında okul gidiyor babası aynı zamanda çocuk oyuncu diye göstermiş ..
Herifin biride kasap açmış karısını yüksek maaşla CEO göstermiş bankadan kredi alabilmek için.
Allah böyle babaların ekmeğini yedirtmesin.
millet de iş arasın iş yok diye çalışanda başkasının işini yapıyor haberi yok. Neden çalışma süresi haftalık ağırlaştırılmış bir şekilde 45 saat anlayın burdan :curtain:

Knk dediğinden birşey anlamadım.

Mevzu şuan çalıştığım bir şirket var ve okulumda zorunlu olarak yapmam gereken 1.5 aylık stajım var. Staj olarak saydırabilmem için okulun sigorta yapması gerekiyor. E şuan zaten şirketim sigorta yapıyor vsvs ikisi birden oluyor mu?

Knk dediğinden birşey anlamadım.

Mevzu şuan çalıştığım bir şirket var ve okulumda zorunlu olarak yapmam gereken 1.5 aylık stajım var. Staj olarak saydırabilmem için okulun sigorta yapması gerekiyor. E şuan zaten şirketim sigorta yapıyor vsvs ikisi birden oluyor mu?
Evet

Elektriğe 1 Nisandaki %37 lik zammın ardından 1 Temmuzda %19 zam.
Kimin ne yapmaya çalıştığı az çok anlaşılıyor... Geçmişteki karanlık eller bunlar cool2:

Son düzenleme:
Gece gündüz sohbet konularıyla ilgilenen yok. Gece kapalı şuan hoeeey nerde yönetim, yönetim istifa.

Neyse, yakın zamanda protein tozu almayı düşünen varsa. Suplementlerde çalışan bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre;

Kısa bir süre içerisinde Optimumlara zam gelecek.

Bugün Kanyon Avm deki suplementlerden weider stracciatella aldım ürünün son kullanma tarihi aralık, etiket fiyatı 400 olmasına rağmen kasada 319 düştü bilginiz olsun.

Bugün 2 temmuz çoğu ürüne marketlerde zam gelmiş. Yılbaşına kadar sabit kalır umarım yılın ortasına girdik

Dün istanbul'da idim adadan dönüyoruz arkadaşla. Akşam böyle 20.45 vapuruna bindik heybeliden.
abartmıyorum şehir hattı değil alkol hattı.
Vapurun 2 katı hep alkol kokuyor ama nasıl yani içip suratına üflüyorlar sanki.
Vapurun üst katına çıktık açık alanda 2 saat boyunca durup mahsur ettik kendimizi içeriye girilmiyor mereti nasıl içmişlerse.
Gemide güvenlik yok tabi 2 tane kadın da sigara yaktı yolda içtiler gemide.
Köprü üstünün olduğu kattan bide denize sigara atıldı dedim şimdi tam oldu.
Eminönünde İskeleye geldik indik sonra heryer dilenci olmuş az yukarıda da sözde valilik binası var.. Akşam 5'e kadar zabıtayı gördük sonra yok olmuşlar.

Öğlende bi Eyüpsultan'ı ziyaret edelim dedik sokaklarında biraz yürüyorduk, hani sigara dumanına maruz kalmasak bilemeyeceğiz gençten bir adam elinde sigara bi geçti yanımdan ağırmı mı ağır bir koku böyle nane gibi meğersem ot içiyormuş.

Son düzenleme:
Karaköyden sonrası arabistan/suriye karışımına döndü beğenmiyorsan yallah türkiyeye.

Bugün istanbul'un yeni havalimanına indim. Çıkışa doğru yemek için Burger'ın menüsüne baktım bi hamburger ₺40. Nasıl birşey bilemiyorum ama tek menü gözüküyordu.
O şokla daha sonra Gloria Jeans'e gittim bardak çay ₺5 dedi ben ₺15 der diye düşündüm.

Oradaki çoğu ürünün fiyatı; normal yada pahalı değil başka birşey ve enflasyon yurtdışından geliyor galiba 8O

Hoşuma giden tarafı THY Buiness Class yolcuları için özel bi alan kapatmış yolcuları orada bekletiyorlar..

Bu arada şehir içinden havalimanına geldiyseniz mağazaları gezemiyorsunuz mağazalar uçağa binerken yapılan bilet kontrol kısmının arkasında yer alıyor. Biletli yolcu olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
bu yeni tren gebzeye kadar giden tuzla viaport marinadan geçiyor mu ? @Super

rüyamda gördüm Yunan helikopterleri sınırı ihlal ediyor.
2 savaş gemimiz gelince geri dönüyorlar. Bizimkiler arkalarından ateş ediyor.
Sonra 2 torpidoyla yanımdaki 1 gemiyi batırıyorlar.
En son savaş çıkıyordu :confused1:

Takımı
Galatasaray
rüyamda gördüm Yunan helikopterleri sınırı ihlal ediyor.
2 savaş gemimiz gelince geri dönüyorlar. Bizimkiler arkalarından ateş ediyor.
Sonra 2 torpidoyla yanımdaki 1 gemiyi batırıyorlar.
En son savaş çıkıyordu :confused1:
Rüyaların da yazıların gibi

Yukarı Alt