7. chara girmeye çalıştığımda ip limit hatası alıyorum sorun bendemi yoksa herkestemi var? :S

1tane sbot acc undan sadace 15tane sro açılabilir ortagın demek ki 9tane açıyorki sana 6tane kalıyor anladın mı

constantine

Gözlemliyorum
semmex demiş ki:
1tane sbot acc undan sadace 15tane sro açılabilir ortagın demek ki 9tane açıyorki sana 6tane kalıyor anladın mı
Yanlış düşünüyorsun arkadaşım ben 34 char birden kasıyorum. Yani bu rakam 15 ile sınırlı değil. Sınırlı olan sadece tek bir internet bağlantısından maxsimum 30 char açabiliyorsun. Eğer 2 nci bir internet hattın var ise ondanda 30 char bağlanırsınız. Ben kendi hattım haricinde komşunun hattındanda bağlanıyorum. :))

orjinal Silkroad online da 2 den fazla çar açılmıyor mu ip limit mi getirdiler Sbot kullanıyorum. bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
orjinal Silkroad online da 2 den fazla çar açılmıyor mu ip limit mi getirdiler Sbot kullanıyorum. bilgisi olan yardımcı olabilirmi?
Aynı anda 2 çardan fazlasını giriş yapmaya çalıştıramazsın. İki çar oyuna girdikten sonra +2 çar daha, onlar da girdikten sonra +2 çar daha sokabilirsin böyle gider... Bu sorunla karşılaşmamak için proxy tavsiye ediyorlar.

Aynen proxy ama bence gerek yok parti çar kasmak istiyorsan dc yedinmi saatlerce çarlar giremez.En iyisi benim gibi solo kasmaktır.

Yukarı Alt