Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
+Merhaba ArtFlex(Brahim) . Bize kendinden bahseder misin ?

Merhaba adım ibrahim, 22 yaşındayım ve İzmir de ikamet etmekteyim.
Çocukluğumdan beridir özendiğim ve ilgi duyduğum grafik tasarım işiyle uğraşmaktayım, 1 senelik taze evliyim.
Konuşmayı seven, tartışmaya açık bir kişiliğim var, bu yazım bile tartışmaya açık olabilir :)
Materyalist bir düşünceye sahibim, kendimi topluma karşı ne kadar uyumsuz görsem de çok anlayışlı davranmaya gayret ediniyorum.
Uzun uzun şunları bunları seviyorum demekten ziyade yaşamayı ve doğayı seviyorum.

+Extraloob ile ilk nasıl tanıştın ? İlk günden bugüne Extraloob'un hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın?

-Extraloob ile 2009 yılında silkroad ile alakalı bir rehber konusu ile tanıştım, grafik tasarımları ve konu düzenleri o kadar hoşuma gitti ki üye olmaya karar verdim.
Çok sonralar da şifre unutmam ile beraber yeni üyelik almak zorunda kalmıştım tabii bu konu ayrı :mrgreen:

+Bir idolün , hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı ?

Hiç kimse mükemmel değildir, fakat takip ettiğim çok fazla yetenekli insanlar var ve aralarından tek birisini göstermek iyi bir fikir olmasa gerek.

+Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir ?

Fırsatçılık, iki yüzlülük.

+Hiç bir zaman affedemeyeğin yanlış ?

Yok ne yazık ki, kindar bir insan değilim.
En fazla uzak durmayı tercih ederim.

+Hayatta asla yapmam dediğin şey nedir?

bu güzel bir soru değil :!!&%&!

-Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin ?

Grafik tasarım ve oyun oynamak klasiğimdir, dizi izlemek sayılıyor ise bunu da ekleyebilirimwhiteangel

+Çevrenden seni farklı kılan , belirgin bir özelliğin var mı ? Fotoşok hariç

Bence bu soruyu benim yanıtlamam yanlış olur, ama bunu yoruma yazmak isteyenler olursa ben de öğrenebilirim :curtain:

+En çok yapmak isteyip yapamadığın şey ?

Rütbeli Asker olmayı isterdim.

+Bugüne kadar yaptığın en abartı , çılgın şey ?

İstanbula arkadaşımı ziyarete gittiğim de ödünç aldığım GoPro kamerayı Vapur hareket ederken düşürmem ve motor çalışırken denize atlayıp kamerayı dibe batmadan kurtarmam olsa gerek.

+Hayatının bir dönüm noktası oldu mu ?

Askerlik ve Evlenmem.

+İzlemeye doyamadığın bir film/dizi , dinlemekten zevk aldığın bir sanatçı ?

Müzik olarak TheWeeknd, dizi olarak Sons Of Anarch.

Siteden kendine en az kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

@CezaAlp Sitenin en eskilerinden ve yıllardır duruşunu bozmayan tavrı, hoşgörülü olması hep ayrı tutmuşumdur Alp'i.
@Melon Canım benim ponçiğim
@Chorus Öğretici ve gizemli bir kişiliği var hep daha fazla tanımak istemişimdir.
@Bean Namı değer Herotica sözlerini tutan ve agresif yapısıyla kendisini merak ettiren birisi çözemiyorum ama olsundu :lolmuch:

+Son olarak tekrar 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı , neleri farklı yapardın ?
Okul önceliğimdir tabii ki, okulu yarı da bırakmam hayatım da çok büyük rol oynadı.

+Bize söylemek istediğin birşey var mı?
Extraloob'u hiç bir zaman forumdan ibaret görmeyin, çok şey öğrendik ve umarım öğrettik.
Her biji extraloob
.:kalp:

Bilinenleri ve bilinmeyenleri ile çok cevap vermesede İbrammmmm ile ufak bir röportajjj

@ArtFlex

:santa:

Son düzenleme:
Yukarı Alt