2 adet karakterim herhangi bir sıkıntısı olmadan kasılmaya devam ediyor ancak 3. sbot ile girmeye çalışmamda oyun açılıyor şifremi ıd mi giriyorum giriş tuşuna bastığım an
[loginerror] unknown error at login server (22)!
yazıyor ve oyunu kapatıyor. Sonrasında bu durumu mümkün olduğunca araştırmaya çalıştım fakat bu kod ile ilgili bir şey bulamadım sadece birisi "benim karakterim ban yediğinde" bu uyarıyı almıştım" dediğini gördüm yeni bir hesap daha açıp onunla girmeye çalıştım fakat daha nickname olmayan biri nasıl ban yer bilemiyorum çünkü bu hesaptada aynı uyarıyı aldım...
hatta şöyle bir sorunda var her yeni karakterimi ilk botu kopyala yapıştır yaparak klasörlerini çoğalttım yani niye bunda böyle oldu bir türlü anlayamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
(bu durumu acaba karakterimde mi problem var diye farklı kombinasyon ve ilk açma sırasını değiştirerek denemek isterdim ancak premium kullanmıyorum ve girişi ortalama iki buuk üç saat sürdüğü için pek fırsatım olmadı...)

2 adet karakterim herhangi bir sıkıntısı olmadan kasılmaya devam ediyor ancak 3. sbot ile girmeye çalışmamda oyun açılıyor şifremi ıd mi giriyorum giriş tuşuna bastığım an
[loginerror] unknown error at login server (22)!
yazıyor ve oyunu kapatıyor. Sonrasında bu durumu mümkün olduğunca araştırmaya çalıştım fakat bu kod ile ilgili bir şey bulamadım sadece birisi "benim karakterim ban yediğinde" bu uyarıyı almıştım" dediğini gördüm yeni bir hesap daha açıp onunla girmeye çalıştım fakat daha nickname olmayan biri nasıl ban yer bilemiyorum çünkü bu hesaptada aynı uyarıyı aldım...
hatta şöyle bir sorunda var her yeni karakterimi ilk botu kopyala yapıştır yaparak klasörlerini çoğalttım yani niye bunda böyle oldu bir türlü anlayamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
(bu durumu acaba karakterimde mi problem var diye farklı kombinasyon ve ilk açma sırasını değiştirerek denemek isterdim ancak premium kullanmıyorum ve girişi ortalama iki buuk üç saat sürdüğü için pek fırsatım olmadı...)
evet şimdi denedim 3. karakteri açmaya çalıştığımda bu sorunu veriyormuş ancak sorun şu ki millet 8 li parti kurabiliyorken benim 3. karakteri açamama sebebim nedir acaba

Merhaba, herkes sorunsuz kullanıyor ama 2 gündür ne yaptım ne ettimse Sbot un sro_clienti çalıştırmasını sağlayamadım. Lütfen bilen biri yardım edebilir mi?

Bot: Vsro için yapılmış crakli bottur." SBotP_1.0.38 Wegs"

Yaptıklar;
1) Sbottun farklı linklerden indim kurdum.
2) Sbota klasörü tanıttım.
3) DEP sro_client ve silkroad.exe ekledim.
4) Tüm klasörlerin sahiplik ayarlarını herkes yaptım.
5) Antivirüs ve güvenlik duvarını kaldırdım.

Bunun gibi bir çok şey yapım. Aşağıdaki hataya almaya devam ettim :(

[23:59:47] * DivisionInfo: Found 1 divisions.
[23:59:48] * Division 0: InPanic(Cap90)
[23:59:48] * Loginserver 0: 136.243.93.159
[23:59:48] * Loginport: 15779
[23:59:48] * Detected Silkroad version: 195
[23:59:48] * Server files: VSRO
[23:59:56] * Login successfull, have fun :)
[00:00:06] * Info: Now connecting to [G: 136.243.93.159 : 15779]
[00:00:06] * Info: Connection successful
[00:00:06] * Checking for updates...
[00:00:06] * Finished checking for updates!
[00:00:12] * Language packet: Detected english language!
[00:00:12] * Starting SRO Client!
[00:00:17] * Info: Enhanced security deactivated
[00:00:17] * Couldn't start SRO Client...
[00:00:17] * Starting of sro_client.exe failed!

Takımı
Seçiniz...
Crack'li sBot'larda oto pt form neden yok? bu sadece ücretli sBot'larda mı mevcut?

ps. yıllardır mbot kullanan birisiyim, sbot'u yeni kullanmaya başladım mbottan daha stabil, seri ve kolay ama oto pt form durumunun olmaması üzdü

Yukarı Alt