Spotify Nedir?
Spotify İsveç asıllı bir müzik veri akışı sistemidir. Kayıtlı ve seçilmiş müzikleri herhangi bir kısıtlama olmadan dinlenmesine olanak veriyor. Müziklere; sanatçı, albüm adı, şarkı adı, tarz, şeklinde arama kriterleri ile ulaşılabiliyoruz.

Spotify Nasıl Kullanılır?
Spotify kullanımı zor bir uygulama değil, android, ios, Windows, Tv+ Marketlerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Kurulumu tamamladıktan sonra, hesabınız var ise giriş yapabilirsiniz veya ücretsiz kayıt olup giriş yapabilirsiniz. Spotify Premium üyelik ile normal üyelik arasındaki fark nedir bir göz atalım.

Neden Premium'a geçmeliyim?

Spotify öğrenci tarifesi

Çoklu hesaplar. Sadece ayda 20,99 TL karşılığında.
Aile için Premium

Her Yerde Erişim

Televizyondan veya bilgisayarınız da o an çalıyor olan müziğinizi cep telefonunuz üzerinden değiştirmek çok kolay.

Çevrimdışı dinle

Spotify Premium'la müziği indirebilirsin ve böylece gittiğin her yerde müzik dinleyebilirsin. En fazla 3 farklı cihazda, cihaz başına 3.333'e kadar şarkı indirerek bir internet bağlantısı olmadan müzik dinleyebilir ve mobil veriden tasarruf edebilirsin.

Transkript yolladım kabul etmediler. Ders programını yolladım kabul etmediler. En sonunda transkript+ders prog + okul ödememin dekontunu yolladım acıdılar heralde kabul ettiler sonunda....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Transkript yolladım kabul etmediler. Ders programını yolladım kabul etmediler. En sonunda transkript+ders prog + okul ödememin dekontunu yolladım acıdılar heralde kabul ettiler sonunda....
Bende okul kartımı yollamıştım , kabul etmemişlerdi , Allah belanızı deyip bırakmıştım , çok iğrenç bir sistemle çalışıyorlar.

Bende okul kartımı yollamıştım , kabul etmemişlerdi , Allah belanızı deyip bırakmıştım , çok iğrenç bir sistemle çalışıyorlar.
Onu unutmuşum bak söylediğim 3 ünün yanında dekontun fotosunu çekerken sağ köşeye okul kartı sol köşeye tc kimliği koydum.

En iyisi vereceksin ois in id şifresini...

Takımı
Galatasaray
Ben Visual Studio ve Office'i öğrenci olarak ücretsiz kullanıyorum, kanıtlamak için sadece @edu uzantılı mail yetiyor. Öğrenci olduğunu kanıtlama genellikle böyle oluyor benim bildiğim, Spotify bunu yapmadıysa uğraştırmak istiyor belli ki.
Biz 5 arkadaş Aile premium kullanıyoruz, sanırım en ucuz bu şekilde oluyor :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben Visual Studio ve Office'i öğrenci olarak ücretsiz kullanıyorum, kanıtlamak için sadece @edu uzantılı mail yetiyor. Öğrenci olduğunu kanıtlama genellikle böyle oluyor benim bildiğim, Spotify bunu yapmadıysa uğraştırmak istiyor belli ki.
Biz 5 arkadaş Aile premium kullanıyoruz, sanırım en ucuz bu şekilde oluyor :mrgreen:
Spotify bu işi çok sıkı tutuyor microsoft gibi değil , microsoft zaten bireysel kullanıcının para ödemediğinin farkındadır. Spotify SheerID diye bir yeri kullanıyor onaylama işlemlerini orası yapıyor , orası da baya uğraştırıyor 3 döküman yükle vs yazıyordu diye hatırlıyorum.
En mantıklısı Aile olayı , enparayla alınca 10 tl'ye geliyor kişi başı 2 TL ama bu şekilde kullananlardan bir kaç kere banlandıklarını duydum orada bile rahat bırakmıyorlarmış...

Ben arada kampanya verdikçe kullanıyorum 3 aylık 3 tl'ye falan veriyor , alıyorum enparayla 1.5 TL oluyor :lolmuch:

Yukarı Alt