Beyler birşey soracağım. Firma referans maili yollamış.Okuldan referans gösterebileceğim bir hoca istemiş, Cuma saat 8 de :)
Bölüm hocası mı danışman hocayı mı göstermek gerekir ? Birde bizim okulda her hocayla ders aldığın döneminde muhabbetin olur . Çok fazla hoca var, daha art arda 3 dönem aynı hocadan ders almışlığım yok...
Ne yapmalıyım sizce ?
Ve cevap olarak hocanın ismini ve mailini mesaj atabilirim, şuana kadar iki hocamın telefonunu aldım oda proje zamanları whatsapp grubu kurulur son gelişmeleri paylaşmak için.
Ne diyecem hocaya, hocam işe girmek için referans olarak sizi gösterebilir miyim diye mi soracağım ? :D

Takımı
Galatasaray
ben üniversite başvurusunda bulunurken aynı muhabbet vardı, dediğin gibi sormuştum direk hocam sizi yazabilir miyim diye. iletişim bilgilerini vermiştim. iletişim kurdular mı bilmiyorum

Referans kontrolünüz için üniversite’sinden bir hocanızı referansınız olarak iletmenizi rica ederim tarzında mesaj attılar da.

Pazartesi gününe kadar bekleyeyim mi önce hocayla konuşmak için. Yoksa yarın yazıp pazartesi mi hocaya söylesem.

Birde telefon numarası sıkıntı. Biz bile proje veya finalden sonra sunumlar için anca telefon alabiliyoruz. Onda da hoca wapp grubuna giriyor sınıf bilgilendirmesini vs yapmak için...
İletişim bilgisi olarak mail yazsam sıkıntı olur mu ki ?

Takımı
Galatasaray
hocana sormadan referans olarak iletme derim. referans olarak iletmen gerektiğini söylersen telefon numarasını da verir bence.

Takımı
Besiktas
Yarın işe başlıyorum,üstümde büyük bir stres var uyuyamıyorum daral:

Yukarı Alt