Takımı
Galatasaray

Apple’ın 10. yılına özel olarak geliştirdiği ve şu ana kadar üretilen en pahalı modeli olan iPhoneX Bim’de satışa sunulacak. 9 Mart tarihinde Bim iPhone X 64 GB modelini oldukça rekabetçi bir fiyata satışa sunacak.

Halihazırda Apple tarafından 6099 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan model Bimmağazalarında 9 Mart’ta Apple Türkiye garantisiyle 4999 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Çeşitli dönemlerde Xiaomi ve Samsung gibi modelleri uygun fiyata satışa sunan Bim, 1100 TL indirimle iPhone X satacak.

Teknoloji cihazlarını internet üzerinden satsaydı iyi bir kar sağlardı.
Lokasyona göre değişiyor bu işler.

Şimdi ki Market çalışanları 70'li yılların karaborsacısı bu ürünleri alırlar 1 tane bırakırlar.

Bir zamanlar markete kahve dünyası çikolatası geldi ucuz fiyata satacaktık çalışanlar gelen 4 paketten 3'ünü aldılar, gelen müşterinin biride 1 paketi komple aldı.
Bu işmiydi, millet kaç gün gelip sordu.

Not: Hepsi buradada 5467 tl indirimli fiyatı
Not2: Türkiye'de Apple pazar payı %50 bir teknoloji şirketi çalışanı söylemişti onun yalancısıyım, biraz alaycı biriydi

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Şimdi ki Market çalışanları 70'li yılların karaborsacısı bu ürünleri alırlar 1 tane bırakırlar.

Bir zamanlar markete kahve dünyası çikolatası geldi ucuz fiyata satacaktık çalışanlar gelen 4 paketten 3'ünü aldılar, gelen müşterinin biride 1 paketi komple aldı.
Bu işmiydi, millet kaç gün gelip sordu.
Kahve dünyası çikolatasıyla Iphone X eşdeğer değil o yüzden çalışanların pek alabileceğini düşünmüyorum ama tabi ki alanlar olacaktır.

Kahve dünyası çikolatasıyla Iphone X eşdeğer değil o yüzden çalışanların pek alabileceğini düşünmüyorum ama tabi ki alanlar olacaktır.
O çok daha kötü ve ben ona şaşırıyorum kendi maddi durumuyla eş değer olmayan telefonları, bilgisayarları Gençler vur patlasın çal oynasın, 2 günlük dünya diyor kredi çekip alıyor.

Şu telefonu ve 2 model altına sahip olan insanları topla çek bir köşeye %80 ninin Net maaşı bir yana Brüt maaşı aldığı cep telefondan daha az. Kanun çıkaracaksın böyle insanlara satmayacaksın.

Evindeki eşyayı satıp son model cep telefonu alan kendini beğenmiş üniversite öğrencisi çok.

Son düzenleme:
Kullandığım telefonun markasının dışında hiç bir özelliğini modelini bile bilmiyorum :D Maillerimi kontrol ediyorum , chome açılıyor , spotify giriyor . Kullandığımız 3-5 uygulama için 3-4 binpara vermek toplumda normalleşti iyice ^^
Ama spor salonuna 2.5 milyar verince gereksiz lüks diyorlar. Oysa biri sağlık için diğeri benim elmam var demek için .

Doma$no

Almayın lütfen.Yani sadece bu telefonda olup hayati bir ihtiyacınızı karşılayan bir programı yoksa... Gidin daha ucuza bir telefon alın kalan parayla gezin memleketimizin görmediğimiz yerlerini gezin.Hatta yurt dışı yapın imkanınız varsa.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Her bime 1 tane gelecekmiş , bazılarına gelmeyebilirmiş. Millet gelip ağlıyormuş bana ayırın diye :lolmuch:
Bim reklam işini çok iyi yapıyor , helal olsun.

Herkesin reklama , konuşulmaya ihtiyacı var hacım. Nusret bile hala reklam yapıyor. Önemli olan adının bilinmesi değil gündemde kalmak.
Nusret ile Bim çok farklı.. Bime rakip olarak A101, Şok, Ses marketleri var diyebiliriz, bu marketlerin olduğu binada oturduğu halde toplu alışveriş için 500 metre uzaktaki bime giden insanlar biliyorum :D

Nusret ile Bim çok farklı.. Bime rakip olarak A101, Şok, Ses marketleri var diyebiliriz, bu marketlerin olduğu binada oturduğu halde toplu alışveriş için 500 metre uzaktaki bime giden insanlar biliyorum :D
Dost yoğurt almak için gidiyordur :D:D:D

Takımı
Galatasaray
Toplamda 1500 adet iPhone X satışı gerçekleştireceklerini bildiren Haluk Dortluoğlu, ‘’5 bölgenin mağazalarında satacağız. Yeterince temin edilmeyince böyle olabiliyor. Tuzla, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Gaziantep, Diyarbakır ve Sivas'taki mağazalarımızda satacağız.’’ dedi.

Yukarı Alt