Selamun Aleyküm beyler Lütfen yardım edin bana yav + basarken immo bittiği zaman immo basmıyor immo bitene kadar basıyor sonra item enson +4 e düşünce immoda gidince astıralda basamıyo böle kalıyo lütfen yardım edin valla sıktı iyice (İLK DEFA KULLANIYORUM SBOT U)

[10:30:34] * AutoAlchemy: No Astral on item and curPlus >= 4. Adding Astral now as specified.
[10:30:39] * AutoAlchemy: Alchemy failed.

Dosyalar

Takımı
Galatasaray
Selamun Aleyküm beyler Lütfen yardım edin bana yav + basarken immo bittiği zaman immo basmıyor immo bitene kadar basıyor sonra item enson +4 e düşünce immoda gidince astıralda basamıyo böle kalıyo lütfen yardım edin valla sıktı iyice (İLK DEFA KULLANIYORUM SBOT U)

[10:30:34] * AutoAlchemy: No Astral on item and curPlus >= 4. Adding Astral now as specified.
İmmortal basmadan astral basılamadığı için hata veriyor .Sanırım crackdan kaynaklı bir hata bunun yerine Delirus kullanmanı öneririm.

Takımı
Galatasaray

Bu tür işlemler için delirus daha sağlıklı iş yapıyor yeni özelliklerini test etmek için bu linkten indirebilirsin eski sürümü kullanarak sorunsuz şekilde itemlerine artı basabilirsin.

Takımı
Galatasaray
item toplamiyor kardesim
Pick settings ayarlarında Pick gold ve own items'i işaretle eğer karakterin topluycaksa pick yourself,petin topluycaksa pick via pet'i işaretle ikisini birlikte işaretleme daha sonra items bölümüne girip istediğin itemi arattır çıkan itemleri seç ve sağ tıkla eğer petin topluyorsa pickup(pet) karakterin topluyorsa pickup yap ve ayarları kaydet sorunsuz toplaması lazım.

Öldugu yerde kaliyor , esya ayarlari yapili oldugu halde gereksiz itemleri topluyor. Petin cantasini ustune toplamiyor ama kasma şekli gayet başarili

Merhabalar ;

Botu indirdim kullanıyorum ancak suanda 1 skill vurup daha sonra common attack yapıyor karakter nedeni nedir bilen varmı?

sbot ta belli bir alan seçimi yapıp saldırı yapamıyoruz. malum bu oyundada canavar slot ları yok karman çorman yerlerden çıkıyorlar. yani botu bir yerde aktif edip bırakınca malak gibi kalıyor. en azından düşük lvl lerde sıkıntı ( yüksek lvl de slot oldugunu düşünüyorum ) buna bir çözüm war mı sbot ta benim charım 1 adım atıp zahmet etmiyor illa canavar ayagına gelecek koca map ta saçmalık buda

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
sbot ta belli bir alan seçimi yapıp saldırı yapamıyoruz. malum bu oyundada canavar slot ları yok karman çorman yerlerden çıkıyorlar. yani botu bir yerde aktif edip bırakınca malak gibi kalıyor. en azından düşük lvl lerde sıkıntı ( yüksek lvl de slot oldugunu düşünüyorum ) buna bir çözüm war mı sbot ta benim charım 1 adım atıp zahmet etmiyor illa canavar ayagına gelecek koca map ta saçmalık buda
Alan seçebiliyorsunuz

Yalnızca bir çarda bu hatayı veriyor. Aynı hesaptaki diğer çarda ve diğer hesaplardaki çarlarda böyle bir hata yok sorunsuz giriyor. Şehire ışınlanınca verdi ve sonrasında her girişimde sürekli aynı hatayı veriyor. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

***Düzenleme: Karaktere start dedikten sonra beliren Sbot crash hatasının karakterin envanterinde bulunan 19 level ölü petten kaynaklandığı anlaşıldı. Peti npc ye satarak sorunu çözmüş bulunmaktayım. Aynı hatayı yaşayan ve/veya yaşayacak olan arkadaşlara yol gösterici olması adına mesajı düzenledim.

Son düzenleme:
ßeyler Bende Sbot Sorunsuz Acılıor calısıor Ama Bota Bırakıyorum Sbot kendılıgınden Sılınıyor Defender Kapalı Bir Turlu Cozemedım sadece Sbot Acan Uygulama Siliniyor Diğerleri Duruyor ? ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ßeyler Bende Sbot Sorunsuz Acılıor calısıor Ama Bota Bırakıyorum Sbot kendılıgınden Sılınıyor Defender Kapalı Bir Turlu Cozemedım sadece Sbot Acan Uygulama Siliniyor Diğerleri Duruyor ? ?
Bir virüs programı siliyor belli ki. Windows defender'ın başka korumaları da var onları kapatmaya çalış. Windows Defender Güvenlik Merkezi'ni kurcala biraz.

Bir virüs programı siliyor belli ki. Windows defender'ın başka korumaları da var onları kapatmaya çalış. Windows Defender Güvenlik Merkezi'ni kurcala biraz.
Defender Kapalı Ama Virüs Ve Casus Yazılım Tanımları Var Bir Türlü Kapatamıyorum onu

Yukarı Alt