Takımı
Fenerbahce
@Temet Nosce doğrudur hacım yukarı da belirttiğiniz gibi arkadaşlarda pahalı olduklarını söyledi bende dediğim gibi sahibinden bir kaç pcye bakıp öyle fiyat koydum. Şimdi de laptop ihtiyacından takas etmeyi düşünüyorum da gelen teklif karşılığını görüyorsa edeceğim işte :) Hayırlı satışlar bu arada sizede :)
@Morpheus teşekkürler hacım o zaman ben bu teklifle ilgileneyim :)

Hayırlı satışlar, ancak fiyat arkadaşların dedikleri gibi pahalı. Bu pc'nin 2-3 katı kaliteli parçalara sahip kasamı 3k ya satıyorum. Daha alıcı bile çıkmadı.
İşleri yoluna sokabilseydim hiç düşünmeden alırdım ben. Ekim sonuna doğru satamazsan ve satmaktan vazgeçmezsen buradayım :curtain:

Takımı
Fenerbahce
@Collapse satsam da laptop alacağım o yüzden teklifi eden arkadaşla bir görüşeyim cihazını görmedim çünkü kendim :) Gerçi o da memlekete gitmiş bayramdan sonra anca görüşeceğiz :) Hayırlısı olsun diyorum hacım :saygilar: Kesin alıcıysan tutarım zaten pcyi sorun değil :mrgreen:

ahahahah :D hatlar fena karıştı kusura bakma ya:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Temet'in pcyi de merak ettim var mıydı ilanı sitede ?
Yok siteye koymadım.

Takımı
Fenerbahce
@Temet Nosce valla sistemlerimiz arasında bayağı bir fark var ve sen 3kya satmaya çalıştığını söylüyorsun ben boşuna 2400 yazmışım oraya cidden seninkine kıyasla pahalı yazmışım bayağı :) Umarım satarsın hacım hayırlı satışlar :)

Yok siteye koymadım.
3k ya bedava değilmi , ihtiyacım olsa kesin alırdım , veya parça parça satarsan yine alabilirim :naber:

Takımı
Besiktas
Eren'in sistem baya güzel aslında şuan böyle bir sistem yapmaya kalksan 4 milyarın üzerine çıkar

Yukarı Alt