Takımı
Seçiniz...
80 Cap bir oyun yaptınız, yenilik olması açısından 98-100 Level'in skillerini eklemek istiyorsunuz.
Yada 100 Cap bir oyun yaptınız, 120 'nin skillerini eklemek istiyorsunuz.
Ben ücretli olarak bu konuda sizlere yardımcı olabilirim, kendi oyunumda yapmış olduğum skilleri örnek vereyim.

Kurduğum oyun 90 Cap, 90 Level'de 98 'in skilleri aktif oluyor.
Dmg ve atak değerli 90 Cap 'a göre tamamen düzenlenmiştir.

BICHEON

HEUKSAL

PACHEON

İletişim
Facebook: Facebook.com/BurakSeritLive

Son düzenleme:
Skilleri bilerek max yapmadım.
Bu işi bilen biri olarak sana soruyorum; Sence bunları yapabildiğime göre max olarak göstermek zor olur mu? :headbang:
Böyle Baş Harfleri Büyük Yazan Birisinden Ne Bekliyon Hocam :lol:

AmIMad

Bakalım be.
Üçretsiz yapıcam isteyen arkadaşlar ulaşsın

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Zaten masteryler 90 , skiller 98 . :P
90 'a çektiğin skill'in arda kalan level up'larını silersin max olarak kalır :D
Böyle Baş Harfleri Büyük Yazan Birisinden Ne Bekliyon Hocam :lol:
Yazdığım cümlede noktalı virgül'den sonra gelen ilk harf büyük sadece, forumda yazdığım her yorumumu Türkçe'ye uygun olarak yazmaya çalışıyorum.
Üçretsiz yapıcam isteyen arkadaşlar ulaşsın
Sabunla dene kardeş, kuru kuruya zor olur.

Takımı
Seçiniz...
Not: 5-6 aydır uğraştığım şu vsro işinde benimle sidik yarıştırdığın içinde seni tebrik ederim.
Demekki baya güzel işler yapıyorum ki kendini benimle kıyaslıyabiliyorsun. :roll:

Dipnot: Bana gelipte bunu ücretsiz yaptırmak isteyen olursa sana yönlendireceğim, sunucu şifreleri alıp Db'leri yedeklersin kendine. Seversin bu işleri bebeğim.:popcorn:

AmIMad

Bakalım be.
Not: 5-6 aydır uğraştığım şu vsro işinde benimle sidik yarıştırdığın içinde seni tebrik ederim.
Demekki baya güzel işler yapıyorum ki kendini benimle kıyaslıyabiliyorsun. :roll:

Dipnot: Bana gelipte bunu ücretsiz yaptırmak isteyen olursa sana yönlendireceğim, sunucu şifreleri alıp Db'leri yedeklersin kendine. Seversin bu işleri bebeğim.:popcorn:
Güzel kardeşim kimin dbsini çalmışımda sen bana bunu söylüyorsun iftiraya gerek yok ne iş yapıp yapmadıgınıda bilmiyorum ama senin kafan bunu almakta zorlanıyor ne paylaşımın varda güzel işler yapıyorom diyosun onuda bilemiyorum seninle sidik yarıştırmama gerek yok Sadece eleştiri aptalca yerlere çeken insanları sevmiyorum 5 6 aydır seni bilmiyorum bile sen kimsin be kardeşim bakıyorum üçretli felan filan yazmışın cokmu zorda sen bunu üçretli bi şekilde yapıyorsun yoksa bizmi bilmiyoruz siz 10 liraya npc ekliyen adamlardasınız benim bunlara ihtiyaçım yok bana yardım isteginde bunan cogu arkadaşa yardım ettim ben kendimi senle kıyasalarsam kendime hakaret etmiş olurum

Takımı
Seçiniz...
Güzel kardeşim kimin dbsini çalmışımda sen bana bunu söylüyorsun iftiraya gerek yok ne iş yapıp yapmadıgınıda bilmiyorum ama senin kafan bunu almakta zorlanıyor ne paylaşımın varda güzel işler yapıyorom diyosun onuda bilemiyorum seninle sidik yarıştırmama gerek yok Sadece eleştiri aptalca yerlere çeken insanları sevmiyorum 5 6 aydır seni bilmiyorum bile sen kimsin be kardeşim bakıyorum üçretli felan filan yazmışın cokmu zorda sen bunu üçretli bi şekilde yapıyorsun yoksa bizmi bilmiyoruz siz 10 liraya npc ekliyen adamlardasınız benim bunlara ihtiyaçım yok bana yardım isteginde bunan cogu arkadaşa yardım ettim ben kendimi senle kıyasalarsam kendime hakaret etmiş olurum
Kimin Db'leri çaldığınıda sen söyleyeceksin, illegal birşeyi ücretli satıpta "bu db benim, satamazsın" demenden ne olduğun belli oluyor. Ben kendi ihtiyacımı fazlasıyla görecek şekilde editlerimi yapıyorum sen kafanı yorma yaptığım/yapmadığım paylaşımlara. Eleştirini ADAM gibi yap o zaman, dalga geçer gibi değil. Sana göre kolay, bana göre kolay, diğerine göre zor demekki ücretli yapıyorum. Hergün "ücretli vsro edit yapılır." yazan ben değil, sendin bunuda unutma :D Ben bu zamana kadar kimseye 10 liraya ne npc ekledim, nede bu zamana kadar ücretli 1 tane edit yaptım. Sen kendini benimle kıyaslarsa belki ADAM olursunda 2 dakika DELİKANLI kalırsın. @Chorus konuyu kilitleyebilirsin Uğur'cum. Yaptırmak isteyen ulaşabilir yukarıda iletişim adreslerim yazıyor. Bu ve bunun gibi boş boğaz, kendini VAZGEÇİLMEZ ve MÜKEMMEL sanan boş insanlarla uğraşamam. Çekemeyen sabunla denesin. Lak lak yapmasın.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Zevkler tartışılmaz isteyen olur elbet.
@BurakSerit Kolay gelsin hocam takmayın kafaya.
Dediğin gibi zevkler tartışılmaz, 80-90 caplarda hep aynı skillerden şahsen ben oynamaktan sıkıldım. Bu değişiklik olur.
Arkadaşın bi zoru var benimle nedir bilmiyorum, sidik yarıştırıyor bayadır. Her ne konu açsam kötüleme, karalama peşinde. İlginç biri, kendini Joymax ekibinden sanıyor :D

Jessie

search deeper now
Neden iki diyaloğa giriyorsunuz ki derdiniz varsa özel mesaj atın, millete oynamayın burada...

Takımı
Seçiniz...
Neden iki diyaloğa giriyorsunuz ki derdiniz varsa özel mesaj atın, millete oynamayın burada...
Güzel kardeşim, neden diyaloğa gireyim? Neden millete bişeyler ispatlamak için uğraşayım?
Ben konumu açmışım, yaptığım edit'i göstermişim, yaptıracak olan gelir ücret alır ve yaptırır değil mi?
İlk atılan yorum'a bakıp, konuda kim tatsızlık çıkartmış kontrol edermisin?
Ondan sonra istersen görüşünü tekrar yazarsın.

Yukarı Alt