Herşeyi geçtim, adam her ne kadar insanlık dışı olsa bile azgınlığına yenik düşmüş olabilir dedim fakat bu nedir?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Herşeyi geçtim, adam her ne kadar insanlık dışı olsa bile azgınlığına yenik düşmüş olabilir dedim fakat bu nedir?
Bu ülkede kız olmak çok zor iş.
Millet sana tecavüz ediyor , bu kız niye etekliydi deniyor.
Pantolon giyen kıza tecavüz edip öldürüyorlar , o kızın o saatte ne işi vardı deniyor.
Otobüste geliyor birisi yüzüne boşalıyor , o kız niye sevgilisine gidiyordu deniyor.

Bu kafayla cidden bizden adam olmaz.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Okumadan önce şaka,benzetme falan sandım ,doğruymuş..

Takımı
Galatasaray
Irk olarak yok olmalıyız x2 bunlar türkse ben türk falan değilim

Metro Turizm`se birşey olmaz onca insan öldü birşey yapmadılar bundada suçu kıza bulurlar olay kapanır.

Yeni Türkiyenin tadı bir başka.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bunu gördüm bir kaç saat önce , çok merak ediyorum nasıl bir önlem almışlar bir daha olmaması için ?
Bu tür adamları doldurdular firmaya , şimdi hepsini birden tespit edip kovdular mı ?
Metro muavinlerinin %90'ı garip garip adamlar , millet soru soruyor ters ters cevap veriyorlar. Önüne geleni alırsan rezil olursun böyle her yerde.
Bu adamların 10 numara yağ kullandığı tespit edildi bir şey yapılmadı , kaç kere yandı , sürücü hataları yüzünden devrildi hiç bir şey yapılmadı , şimdi de bu. Bu adamlara hiç dur kardeş ne yapıyorsun diyen olmadı bu zamana kadar...

Takımı
Galatasaray
Metro Turzim twitterdan resmi açıklama yapana kadar tam inanamadım bile ben bu olaya.
Çok saçma, güldüğüm için suçlu hissediyorum

Bunu gördüm bir kaç saat önce , çok merak ediyorum nasıl bir önlem almışlar bir daha olmaması için ?
Bu tür adamları doldurdular firmaya , şimdi hepsini birden tespit edip kovdular mı ?
Metro muavinlerinin %90'ı garip garip adamlar , millet soru soruyor ters ters cevap veriyorlar. Önüne geleni alırsan rezil olursun böyle her yerde.
Bu adamların 10 numara yağ kullandığı tespit edildi bir şey yapılmadı , kaç kere yandı , sürücü hataları yüzünden devrildi hiç bir şey yapılmadı , şimdi de bu. Bu adamlara hiç dur kardeş ne yapıyorsun diyen olmadı bu zamana kadar...
Galip Öztürk - Vikipedi

Twitter Hesabı : Galip Öztürk (@Galip_Ozturk) | Twitter

Olayı paralel yapmış yine :/

Son düzenleme:

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Bu ülkeye idam şart! asacaksın abi millet iyice azdı azıttı. Kendi ailesine olsa dünyayı yıkar ama gel gör ki şerefsiz bir millet olduk çıktık. Bu gibi durumları bizim sevdiğimiz insanlar da yaşayabilir bahanesi yok. o saat o giysi değil. Biz erkeklerin kafası değişmeli yada o kafa o bedenden gitmeli. Sakalına kanar adam sanarsın çocuğa hallenir, insan dersin erkeğe bile kelkinir vs vs. Ülkemizde tonla örneği mevcut hepimiz biliyoruz. Ama neden adalet sisteminin içine sıçıldığı için din iman para olduğu için, paran varsa adamın anasını halletsen bide kız var dediği için daha da arttırılır. kusura bakmayın biraz ağır ama yeter artık ille başımıza mı gelmeli ki tepki verelim.

Bu ülkede anayasa ve yargı birilerinin kuklası olduğu için canını sıkana idam cezası verirler. Aksini iddia eden yalan olduğu doğrulanan Ergenekon davasında canını malını yıllarını kaybeden indanları araştırsın.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
o da doğru. Kör bir delinin elien satır vermek gibi bişey olur.

Takımı
Besiktas
Şehirler arası yolculuk yaparım işim sebebiyle, bir kez olsun bu firmanın veya acentenin araçlarını kullanmadım. Berbat bir yönetim kurulu ve onlardan daha berbat çalışanları var,( istisnalar kaideyi bozmuyor ) otogarda çığırtkanlığın en üst düzeyi bunlarda, terbiyesiz, kişiliksiz ve karaktersiz ( Bilet satanı da, Muavini de, şoförüde ) Düşünsenize bu olayda ziyaret edilen kişi sizsiniz ? ve istanbula geri dönüş sizin yanınızdan yapılıyor ? ne hale gelir insan, nasıl bir psikoloji ? Yazık değil mi o kıza, o sevgiliye, o çocuğa, o ablaya, o kardeşe ? Biz ne ara bu hale geldik, bu adi insanların sayısı gün geçtikçe çoğalıyor.. Bu mudur 2023 projeleri ? Abazan bir gençlik yetiştirip bir birlerini mi bademleyecekler ?

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
ah ah o kızın ailesi de şeytana uysa kafasına sıksa da serbest kalsalar keşke

Yukarı Alt