DontAsk

JUST DO IT
Takımı
Fenerbahce
Öncelikle merhaba arkadaşlar, NoWayOut'un Electus Reborn'a başlayacağını duydum.
Oyunun hwid yani bilgisayar limiti 2. Benim paylaşacağım dll sayesinde bunu 100 char'a kadar yükseltebilirsiniz.

Nasıl çalışıyor?
"bypass_v2.rar" isimli dosyayı Electus Reborn clientınızın bulunduğu alana çıkartmanız yeterlidir.
Karakterlerinizin güvenliği açısından oyununuzun bulunduğu bölüme "ElectusRHWID.txt" isimli bir notdefteri dosyası oluşturup içerisine electus'un kullandığı hwid sistemine göre ayarladığı hwid leri depolar.
Bu depolanan hwidleri oyunun açılışında sırası ile sizlere sorar "Is this your 1. account" "Is this your 2. account" gibisinden.
1. account yazan kısımda txtdeki ilk idyi çeker ve 1 bilgisayarmış gibi gösterir. 2. account ise 2. bir bilgisayar gibi görünmenizi sağlar. Yani her alandan limit 2 olduğu için 2 şer karakter açabilirsiniz.
Yalnız dikkatli olmanız gereken husus buradaki kullandığınız hwidleri random bir şekilde değil de karakterlerinize özel bir şekilde kullanmanızdır. Bu sayede her biri bir bilgisayar gibi görüneceği için tespit edilmeniz zorlaşacaktır.(önerim bir txt dosyası oluşturup hangi id ile hangi karakterinize girdiğiniz not edip ona göre girmenizdir.)

Dll'i indir;
File upload and sharing. Upload share folders!

Virustotal;
Antivirus scan for 2189361e229b2a866451011a5d462a1f86b746e8da63279b5f4188880ed09f7e at 2016-05-17 22:48:39 UTC - VirusTotal

NOT: Paylaşımlar için bir bölüm göremediğim için konuyu buraya rehberler bölümüne açıyorum eğer yanlış işe mod arkadaşlar taşıyabilir.

NOT2: Virustotal'deki görünen virüsler Electus'un kullandığı themida packleme sisteminden ötürüdür.

Takımı
Galatasaray
Char isimleri güzelmiş :) epvpdeki axi55 adlı arkadaş da sen misin?

Takımı
Galatasaray
Electusta hwid ve ip limit kalktı diye duydum... Sitelerinde göremiyorum ve client da yok. Doğru mu bu?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Ip limit kaltiysa sıkıntı olur . 2 olduğu halde 2500 olan bir serverdan bahsediyoruz. daral:

DontAsk

JUST DO IT
Takımı
Fenerbahce
Electusta hwid ve ip limit kalktı diye duydum... Sitelerinde göremiyorum ve client da yok. Doğru mu bu?
1 di 2 oldu şuandada 2 diye biliyorum.
Ip limit kaltiysa sıkıntı olur . 2 olduğu halde 2500 olan bir serverdan bahsediyoruz. daral:
Haftalardır bypass zaten vardı 2500 ün 250 kişiden fazla kullanan var dll i. Lastthief üzerinde çalıştı fakat başarılı olamayınca vazgeçti sanırım.

DontAsk

JUST DO IT
Takımı
Fenerbahce
Şuan ekibimle başka bir iş üzerinde çalıştığımız için buna ayıracak vaktimiz yok. Tekil olarak yaptığımız bir iş değildi bypass olayı. Bu yüzden elimizdeki iş bitmeden yeni bir bypass için uğraşmayacağız.

Yukarı Alt