normalde sabahtan akşama kadar dursam bile gitmeyen internet oyuna girince 5 dk sonra gidiyor delircem artık lütfen yardım edin adsl im ttnet ZyXEL p-660W-Tx series yardımlarınızı bekliyorum

Bu baya garip bir durum normalde oyunda değilken gidiyormu ve internet hızın kaç ???

internetle alakalı ttneti arayıp hız dusurmesı yapcaklar yoksa sureklı oyunda ıken 4 dk da bir kopar netin

kingofthebeat demiş ki:
internetle alakalı ttneti arayıp hız dusurmesı yapcaklar yoksa sureklı oyunda ıken 4 dk da bir kopar netin
Aynen bende 8mbit parası ödüyorum ama 1 mbit e düşürttüm onu kullanıyorum mecburen. Birde oyundan 5 dakkada bir atma muhabbeti benim yeni laptop da yapıyordu onun sebebi de HD görüntü için kullanılan bir program oyunun dc vermesine sebep oluyor. Kolay gelsin...

Aynen bende 8mbit parası ödüyorum ama 1 mbit e düşürttüm onu kullanıyorum mecburen. Birde oyundan 5 dakkada bir atma muhabbeti benim yeni laptop da yapıyordu onun sebebi de HD görüntü için kullanılan bir program oyunun dc vermesine sebep oluyor. Kolay gelsin...
Bende de aynı sorun.. Hala aklınızdaysa hangi programdı bu dc'ye sebep olan söyler misiniz? Ben format attım ve hiçbir program yüklü değil. Bu program bilgisayarın kendi kurulumuyla mı geliyor yoksa siz mi yüklemiştiniz?

Yukarı Alt