Merhaba arkadaşlar..

Aşağıdaki parçalar artık benim işimi görmüyor,ben de değerlendirmek istedim.Bazıları hiç kullanılmadı,bazıları çok az kulanıldı. Fiyatları ve görselleri aşağıda göreceksiniz. Almak istediğiniz ürün için bana ö.m. yoluyla ulaşabilirsiniz.

NOT: Ürünler karşı ödemeli olarak kargoyla adresinize gönderilir. İstediğiniz kargo şirketini belirtmeniz yeterlidir.

ÜRÜNLER
TUNÇMATİK LITE 650VA UPS GÜÇ KAYNAĞI
FİYAT: 70 TL

Hediye olarak geldi,fakat bilgisayarımın özelliklerine yetmediği için kullanamadım.Dahili Power Supply yüksek geldi...

Tunçmatik LITE 650 Modeli UPS harici güç kaynağı ile sık sık elektrik kesintilerinin yaşandığı bölgelerde bilgisayarınızı çökme,anakartın,işlemcinin ya da ram yanmasına karşı koruyabilir, elektrik kesintilerinde çalışmalarınızı kaydedecek yeterli zamana sahip olabilirsiniz...

Tunçmatik LITE 650 UPS size, 1 bilgisayar için yaklaşık 15 dakikalık bir ek süre kazandırır.

Ürün kutusuyla birlikte size gönderilecektir. Kutu içerisinde UPS güç kaynağı ve kullanım kılavuzu mevcuttur. Kullanım kılavuzu aynı zamanda GARANTİ BELGESİ olarak da kulanılmaktadır. Lütfen kaybetmeyiniz.

- Resim Silinmiş.

Ürün Görselleri

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

OEM DDR2 800Mhz 1gb RAM
FİYAT: 20 TL

OEM marka bu ürüne zamanında $30 para vermiştim.Ürün eski bilgisayarımdan kalma.. Çok işime yaramıştı zamanında,halen sapasağlam kullanılır durumda... Fazla söze gerek yok,ihtiyaç sahipleri için kaçırılmaz fırsat...

Ürün Görselleri
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

GENIUS MaxFighther F-16 15-pin JOYSTICK
FİYAT: 35 TL

Ürün hediye olarak geldi. Herhangi bir bilgisayar veya oyun konsoluna bağlanıp kullanılmadı. Orijinal kutusunda duruyor. Yalnızca çıkartılıp bakıldı o kadar.
Ürün Özellikleri
-4 kullanılır tuşlu,
-15 pin soket girişli
-Ergonomik tasarımıyla şık ve ele tam uyum sağlayan yapı
-Windows 2003 / XP / Me / 2000 / 98 / 95 işletim sistemleriyle uyumludur.

Ürün Görselleri
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt