Başlıkta belirttiğim gibi, yıllar sonra can sıkıntısından oyuna başlayayım dedim ama 10-15 dk'da bir dc yiyorum. Kasıtlı yapıldığı çok belli ama bu problemin çözümü var mı?

Premium alsam dc yeme problemi çözülür mü?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Eğer yeni sunuculardan birinde oynuyorsanız oyunda şarj sistemi mevcut.

Screenshot_1.png

Mavi bar süresince %100 kasılıyorsun.

Screenshot_2.png

Mavi bittikten sonra mor renge dönüşüyor ve bu süreçte %50 kasılıyorsun. Mor da bitince 10 dakikada bir oyundan atar ve exp gelmez.

Her gün 00.00' da sıfırlanır. (Joymax Saati)

Takımı
Galatasaray
Bu barlada alakalı değil sanırım eğer normal oyuncu isen yani vip buffun yoksa hep böyle dc yiyeceksin çünkü girişte silk ile tek tık giriş sistemi var beklemeden girebiliyorsun artık çoğu kişi bunu kullanıyor o yüzden yer açılması için oyundakiler dc yiyor döngü böyle devam ediyor.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Bu barlada alakalı değil sanırım eğer normal oyuncu isen yani vip buffun yoksa hep böyle dc yiyeceksin çünkü girişte silk ile tek tık giriş sistemi var beklemeden girebiliyorsun artık çoğu kişi bunu kullanıyor o yüzden yer açılması için oyundakiler dc yiyor döngü böyle devam ediyor.
Tek tık giriş sistemi çok pahalı değil mi? Pek kullanıldığını sanmıyorum hacım.

ExcI

ExcI
bu kadar saçma bişey

Bu olayı Hestia serverinde yaşadım ve gözlemledim partimdeki 4kişi vıp buffsız sürekli dc yiyorduk işin güzel kısmı geri login olduğunda pt dolu ise tek yapman gereken birinin dc yemesini beklemek. xD Vip arkadaşlar girsin diye gariban dc yiyor :)

ExcI

ExcI
beyler bu dc sorunu çözmek için 1 silk bile harcasam vip devam eder mi
her ay veya 3 ayda toplam en az 100 silk harcamak bronz buff yetiyor şuan için ama bu tek giriş vermiyor .
tek giriş veren şuan için silver ve üstü free access var 3 ayda toplam en az 300 silk veya 900 ...

Son düzenleme:
Arkadaşlar eris serverinde oynuyorum benim charda premium plus olmasına rağmen oyuna giriş yapar yapmaz sürekli dc vermekte 24 saat geçti üzerinden halen aynı durum. Herşeyi benle aynı olan diğer arkadaş da ise böyle bir sorun yoktur nedendir acaba?

Server
Eris
Arkadaşlar eris serverinde oynuyorum benim charda premium plus olmasına rağmen oyuna giriş yapar yapmaz sürekli dc vermekte 24 saat geçti üzerinden halen aynı durum. Herşeyi benle aynı olan diğer arkadaş da ise böyle bir sorun yoktur nedendir acaba?
Çarın buga girmiş olabilir üyeliğin neyse ona göre destek ekibine ticket at.
Bide çarını vip yap eskisi gibi premium yaramıyor 300 silk harca veya 100+ onuda sitesinde web item mall kısmından halledersin türkiye saati ile akşam 6 olunca çarın vip olur sorunsuz girer takılırsın.

Yukarı Alt